Моя дружина послав мені свою картину як звичайно, але в цей час я помітив щось, що знищило наше шлюб.

«Я завжди дивився на фотографії дружини. Ми не побачили один одного довгий час, і її сяючі посмішки в телефонному екрані підняли настрій, говорить Михайло. Не вдалося уявити, що одна з цих фотографій призведе до розлучення. Що було неправильно з дружиною і що було приховано на фото, читайте далі в статті.



Я зустрілася з дружиною в Інтернеті. Вже кілька років тому, що мої останні стосунки закінчилися. Я зрозумів, що я був стиглий, щоб почати сім'ю, і був активно шукав мій друг.

Ще раз, прокручуючи через стрічку сайту знайомства, я прийшов на неймовірно красиву дівчину. На її фото я не бачив будь-якої грайливості, яка так незвичайна для сучасних жінок. Я дав цей красивий німф, і ми почали текстування.



Після декількох дат я нарешті зрозумів, що я впала в любов. У зв'язку з чим я вирішив, що Наталя повинна стати дружиною. Вона оцінилася і була захвата від моєї романтичної пропозиції.

Ми вперше прожили в оренду квартиру. Я хотів би побудувати гніздо. Ми вирішили на іпотеці. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Але в якийсь момент все почало розпадати.



У зв'язку з пандемією, компанія, де я працював, почала робити зрізи. Я був вогнем і моїй дружині. Я активно шукав нових способів заробити гроші, на цій основі ми почали ходити з дружиною. Після того, як робота була виявлена, але вона пов'язана з постійним подорожі.

Звісно, я не хочу Наташи і я, щоб рідко бачити один одного. Але тоді ми не мали вибору. У будні я майже ніколи не ходив додому, і тільки прийшли на вихідні. Моя дружина і я постійно говорю. Я завжди дивився на фотографії мій дружина відправив мене. Ми не побачили один одного довгий час, і її сяючий посмішка на екрані телефону піднімали духи.



Близько 6 місяців. Я став більш досвідченим і думав про кинути і знайти роботу ближче до дому. Я був просто текстом своєї дружини, і я хотів би розповісти про її хорошу новину. Тексти пісень, а це означає: Все було добре, поки вона відправила мені своє нове фото. Здавалося, як нормальна картина.

Що було приховано в картині дружини, але потім я шукав на фотокартці і побачили, що закінчився руїну нашого шлюбу. Наташа не мала весільного кільця на руці. Вона ніколи не зняла її, тому я відразу ж підозрювала щось неправдиве.

Я знаходився в день без попередження. У передпокої була пара чоловічого взуття, що не було запаху, як мій кологень. Я не ходив в приміщення, бо я не хочу ловити дружину червоною. Але вже було зрозуміло.



З’ясував, що Наташа не впорається з моїм тривалим відсутністю і почала роботу з боків. Не знаю, що вона була одружена. Я вирішив подати для розлучення якомога швидше, і мій біль почав висихати, вийшовши до місцевого бару. Я знаю, що не відповідь. Але через це місце моє життя різко змінилося.

Одного разу я шукав сольовіце внизу скла, привабливу жінку вводили в бар. Я думав, що я бачив її десь. Через кілька хвилин я зрозумів, що це мій однокласник Ольга. Я підійшов її, ми говорили, почав пам'ятати минуле.



Я не знаю, як його пояснити, але в Олеі я відчував свого роду духом. Продовжуємо спілкуватися і розпочати знайомство практично відразу. Я не вірю в долю, але тепер я зрозумів, що це в вагу. Що це таке?

Редакція Недарома говорить, що Не зло без хорошого.й Михаїл дуже необхідний для задоволення гідної жінки. І щоб жінка була свого однокласника. Після того, як ви насправді вірите в долю. Що б зробити для кращого.

Ви вірите в такі магічні збіги?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное