Сьогодні я фарширований чорнослив з часником і волоськими горіхами, завтра я спробую зробити з буряками, здається, що його можна начинити будь-яким.

Ще один день зробив салат моркви, але очі спійманий чорносливом. Прийнято. свінгерий На мій погляд ви можете начинити чорнослив з будь-яким, я спробую різні варіанти. Наприклад, огірки з чорносливом і горіхами досить оригінальні. Я збираю найкращу на Новий рік.

Сьогодні видання. "Сайт" Задайте їх, щоб дізнатися, що вони можуть зробити. Головна До святкового столу. Будь ласка, зв'яжіться з нами



Огірки з чорносливом Складові
  • пердят
  • 2 яйця
  • 100г плавлений сир
  • 1 огірок
  • 2 зуба. Кошик
  • майонез


Перегляд цього повідомлення в Instagram

Алядер Шуваєв (@aleander.shuvaev.ru)



Підготовка
  1. Замочити чорнослив у воді до невеликого набряку. Я купую великий чорнослив, який густий.
  2. Поставте горіх всередині чорносливу.
  3. Для приготування начинки огірка дрібно нарізати. попередньо варені яйця і розтоплений сир натрієва на тертці.
  4. Додати подрібнений часник, спеції за смаком. Додайте майонез і перемішайте його.
  5. Заливаємо огірок і огірок чорносливом.
  6. Це, смачні готовий. Бон привіт!


Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост з їжі не багато (@alotoffood_24)



Для приготування морква начинкаУ зручному контейнері змішайте тертим морквою, нарізаний часник ножем і дрібно нарізати чорнослив. Додати майонез (можна замінити сметаною або йогуртом) і спеції за смаком. Стирати знову.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Анна (@anna_instafood)



Почати з готової чорносливу. Самі чорносливи зверху теж можна змащувати майонезом. Але це можливо.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Повідомляємо Дамбрю та Кука/Нон-Південна (@нейжанжанка)



Також елегантний і апетитний буде виглядати чорносливом, фаршировані буряки з сиром фета під майонезом.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація від НОВОГО РОКУ SALATYZAKUSKY (@tvoisalat)



Добре, мій Тітка використовується для того, щоб зробити цю закуску без моркви. Змішані подрібнені горіхи, часник і олівець. І вона кладила все в чорносливу. Смакує як копчений м'ясо!

Редакційна колегія також пропонує дізнатися, як вибрати правильний привід. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.



Перегляд цього повідомлення в Instagram

Оксани Карімова (@oksana_karimova55)



Огірки з чорносливом, горіхами і плавленим сиром або морквою з чорносливом - це відмінна закуска, яку можна подавати на обідній стілй Підготовляючи швидко, але на столі з'являється миттєво!

Ви коли-небудь спробували закуску, як це? Чи приготуєте на свята?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное