Вечеря "Серрі-ф'єр-хвилин", я роблю вранці, на вечерю всю сім'ю не може відірватися від кані.

Якщо ви небажані до мене з серйозними стравами або, навпаки, ви хочете додати щось до встановленого столу, часник Це буде абсолютно доречно. Легко приготувати, закуску можна стояти в холодильнику досить довго, поступово набираючи смак і аромат.

Р

Але в 20 хвилинах буде смачно. Поєднайте його з стравами, які добре підходять для овочів: м'ясо, риба, чим сильніше. Основний інгредієнт можна навіть замінити огірком. Але в цьому випадку її необхідно обрізати тонкими пластинами. Краще вибрати.

Швидка закуска з томата Склад
  • 1кг томати
  • 7 зубів. Кошик
  • Малкa
  • 0,5 перець чилі
  • сіль
  • Соєвий соус


Підготовка
  1. Моє томати і відрізаємо закріпленню дюнкули. Не діяти занадто акуратно, чим більша поверхня зрізу, тим швидше помідори засолять. Вирізати навпіл не рекомендується. Потім сік витікає і втратить форму.


    свінгери
  2. Часник пропускають через прес і змащують ножем. Ця техніка часто використовується шеф-кухарями ресторану. Так, часник стає схожим на пасту і надає більш смак і аромат. Спробуйте, ви будете здивовані.


    свінгери
  3. Чилі перець, або досить частина його, нарізають на невеликі шматочки. Розмір для себе. Чим більше, точніше. Підсумок і відправляємо ноги до морозильника. Додайте велику сіль або навіть краще соєвий соус. Теріякі дрібні. Китаянка, наприклад, зробіть такі закуски з неявним числом соусів: змішати їх, і виходить дуже цікавим.


  4. Поставте всі інгредієнти в баночку і відправте закуску в холодильник. Якщо час дуже короткий, варіння можна навіть прискорити. Для цього помідори потрібно трохи порізати. No bigotry. Таким чином, вони вийдуть з невеликим соком і інгредієнти перемішують один з одним швидше.


    Український


Це все. Час приготування від 10 хвилин до декількох днів. В результаті ми доповнюємо овочі, дуже апетитна броня, яка дещо нагадує цей улюблений сік з звичайного літнього салату. Дуже приємно копати чорний хліб і насолоджуватися якісним смаком свіжих овочів.



Знову ж, за кислинкою в закусці можна покинути трохи лимонного соку. Або навіть подаємо томати з лимонними скибочками. Збалансувати смак, щіпка цукру не зашкодить. Parsley або cilantro замість кріп. До того ж ви отримаєте ідеальний смак для себе. Ми дамо вам деякі ідеї. Це його. "Сайт"й

Категории

Смотрите также

Новое и интересное