Я вирішив привітати свого батька на день народження, привітав, і його нова дружина швидко послав мене.

У зв'язку з чим батько може стати дуже важко, якщо нова дружина знаходиться поруч з батьками. Марія вже давно звикла до розлучення своїх батьків. Але тепер між нею і батьком стояв її мачуха, що перешкоджає всім зв'язкам родичів.



У зв'язку з батьком і дочкою Марія і її родиною Марія не була підліток протягом тривалого часу. Але життя виповнилося так, щоб до 30 років вона не могла похвалитися родиною або рідною жінкою. У зв'язку з здоров'ям матері вона повинна повернутися додому в село відразу після університету. Постійна турбота і робота в саду займе весь час. Не дивно, що Марія ледь.

Мати Марія підняла її самостійно. Коли вона була 6 років, її батьки розлучилися і батько переїхали до міста. На щастя, Марія зберегла свої стосунки з ним. Вони використовуються для виклику багато. А коли вона навчалася в місті, батько постійно запросив її відвідати його. Нерідко він міг приїхати в село і допомогти навколо будинку. Все, що ви повинні були запитати.



Це сталося, що пара років тому батько Марії знайшов жінку і одружився її. Марія не була негативною про її мачуха. Вона була рада, що хтось може знайти любов. Тим не менш, за час, виявилося, що новий родич не поділився другими кроками.

Вона була дуже важлива і горда жінка, яка здавалося б, думають про себе, як багато перевершує Мері і її матір. Не було достатньо. Після шлюбу батько став менш відповідальним. Він може викликати один раз на місяць, коли він використовується для виклику 1-2 рази на тиждень. Я ніколи не був запрошений, і в цілому був дещо закритий. Не було нічого, щоб допомогти навколо будинку або сидіти з матір'ю.

р.

Околиці минулого разу Марія зустрілася з ним в кафе біля станції. Перед нею мачуха. І коли її мама стала хворим і вона сказала батька про це, він просто хвилював свою руку сказати, що все буде добре. Як він не говорився з усіма. Він ніколи не просить про стан своєї дружини. Марія була дуже сумна, але вона не віддала сподіватися, що відносини можуть бути відновлені.

р.

П'ятий батько Зв'язок Дуже скоро день народження. Вона вже знав, що запрошення на нього і матір його не може чекати. Тож Марія вирішила побувати на День народження хлопчика самі. Вона запакувала мішок саморобної крупи, купила подарунок і деякі цукерки для солодкого столу.

«Сюрприз!» підірвав Марія на телефон, в той час як прокинув її батька через вікно його квартири. Хочу привітати вас особисто. Чи можу я бачити вас?

- Так, звичайно, сказав батько, дивлячись на Мері стоячи на вході з мішками. - Чому ви забили так багато...



Пелес Марія допускається і допускається викладання крупи. Вона представила подарунок своєму батькові, який слухав привітання і запросив її дочку до столу. Марія кладуть чашку чорного чаю і заливають своїми солодощами в каструлі.

- Вибачте, що не варте нічого, батько сказав.

до Ми насправді відвідуємо сьогодні. Таким чином, це буде чудово, якщо ви попередили заздалегідь, stepmother сказав, що не роздратування в голосі. Ми не маємо нічого спільного з вами.

до Дякую за готель і подарунок, батько додано. - Це було задоволення.



Через годину Марія була їзда додому. Вона була дуже сумна, що її батько зробив це до неї. Що таке дивна жінка має такий великий вплив на відносини. І тепер ви можете сказати, Марія більше не мала людини, вона знає. Але вона була ще більшою мірою, що батько дозволяв себе маніпулювати. Це означає, що він дійсно лікує свою сім'ю, як це? І все, що прийшли до того, що був просто підробкою?

Як ми можемо допомогти в цій ситуації? Чи має право заважати стосунки між батьком та дочкою? Що потрібно знати Марія?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное