Чоловік відправив дружину другу, але вона приховала на балконі і дізнався секрет, що вона не повинна знати.

У відносинах часто виникають випадки надлишків з різних сторін. Наприклад, перший номер жінки з чоловіком. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. І він працьовитий, неініціативний, ніколи не суперечить своїй другій половині. Ця історія красива жінка часто описана в романах романів або романтичних подругах.



З іншого боку, речі можуть бути різними. Коричневі брюнетки ревніми і мініатюрами, відлякувані дівчата. В цілому історія знає безліч різноманітних прикладів. Деякі з них поєднуються з реальним життям і деякі. Наша історія на перший погляд виглядає як частина сучасної гри. Але, на жаль, це іноді буває в реальності. Так, в наш час.

Історія красива жінка Крістіна була однією з тих жінок, які вклонилися б назвати дівчину. Великий як два озера, очі. Пухлі губи і невеликий ніс з картоплею. Блондинка волосся, тонкі руки, тонка фігура. Вона схожа на нетиповий студент. Тим не менш, вона одягалася в деяких магазинах для молодих людей, де одяг був розроблений тільки для сезону. Я завжди носила книги або навушники з мене. Не можна сказати чоловіка 34 роки.



Її чоловік, Володимир, на відміну, досить зрілий. Хоча один рік старий, він вже мав вражаючі приманки плями і втомився очей дорослого. Трохи зайвої ваги, окулярів farsightedness і вічних бежевих сорочках. Не те, що він відчуває старий всередині, ні. Але його стиль був в кроку контрастний на вигляд дружини.

Крістіна любила читати, провести час на відкритому повітрі і робити плани на майбутнє. Як оформити квартиру, як вони будуть купувати новий автомобіль, мати дітей. Робота в салоні краси, звичайно, всі витрати цих нововведень вона без тіні сумнівів, укладених на чоловік. Володимир працював у фінансовому секторі. Хоббі не мав і, серед інших речей, подобаються отримати гарне нічне сон після робочого тижня. Сова і снижена свинка.

Одного разу чоловік попросив Крістіну, щоб виходити з друзями. Він дав мені деякі гроші, щоб весело, так що я можу зробити це через ніч. З цієї причини був простий: старий армійський друг прийшов до свого міста і чоловіків хотів би розповісти про своїх, щоб говорити, без свідків. Для того щоб не сидіти в брусках, це було рішення.



Жінка, яка любила фантастику в першу чергу приймала все позитивно, але потім, пам'ятаючи сюжет з іншого роману, підозра почала скрипатися. Напевно господиня. Так, це класичний. Я залишаюся з друзями, і він принесе ще одну жінку тут. Що таке аудіт, ху? Я хочу, щоб я мав готель.

Прийшов рішення про себе: приховати на балконі і подивитися, який друг відвідає чоловіка, який день. На балконі, до речі, була єдина частина квартири, яка не потребує ремонту. Крістіна завоював своє місце, щоб читати, і вона і Volodya влаштували його так само, як вона хотіла: немає старих лиж або холодильників. Просто комфортні подушки, стрічки, удари.

На X-Day, коли чоловік пішов в магазин, Крістіна приховує свої речі і взуття на цьому дуже балконі, заховані під товщиною масивних штор. У шлюбі не було шкідливих звичок. Початок шоу.

Після 20 хвилин мій чоловік прийшов. Я бачив, що моя дружина пішла, щоб зустрітися з друзями, а також пішли зустрітися з гостем. Він прийшов не тільки, з мішками в руках і, oh мій Бог, дійсно з деякими хлопцями. Крістіна навіть подумала, що ситуація була насправді гірше, ніж вона могла уявити. Але ні, чоловіки пішли на кухню, вийшли на напої і закуски і почали повільно обмінювати спогади.

"Для жінок, чесно," думав жінку. Не бачив, що сталося на кухні, але вона могла чітко почувати розмови кілька метрів. Колишні коворкінги поділилися минулим, обговорювали всі чоловічі нещільності, а потім зшиті окуляри. В кінці розмова стала жінкам.



Piabay - Я розповім вам, Vaughan. Диворце був кращим, що коли-небудь сталося мені. За гроші, дівчата теж. Відповідальність є нульовою, ніхто не заважає. Ні, зрозуміло, що іноді це сумно. Але це все через стереотипи, які суспільство надав нам. Ми люди полігамі. Щодня ви зрозуміли, що.
- Ні, Дімчик. Я люблю дружину, дійсно. Але іноді я зрозумів, що я спалю. Це те ж саме. Робота, будинок, покупка, розмова про майбутнє. Проксимус Вона вважає, що це дуже цікавим для мене, щоб сидіти на п'ятому місці весь день. А потім принесуть мені гроші на плащ.
- Вона також сидить на п'ятому місці. Дімітрі посміхалися. О, всі ви так-і-со-вихає. Чи можна запускати маршу зараз? Ноп. Шукайте, скільки він виріс.
- Точно! Ви думаєте, що я щасливий про це? Я також хочу, щоб побачити щось. Хочу малювати, в гори. Займіть мені або її. Ми любимо, все вона має її. Все, що я є нашими.
до О, поганий шнур. Він вибрав власну проблему. Але так я в мій час. Подумайте про це все, океї? Ха-ха-ха!

На кухні довго сидять чоловіки, діляться враженнями про це. Але Крістін не піклується більше. Про реальну ситуацію. Я маю на увазі, дійсно. Незважаючи на те, що її чоловік повністю забезпечений для них, вона знав, що його зарплата не була занадто високою за сьогоднішніми стандартами.



Коли він відпочив? Так, він не зданий втомлюватися. Це хороша річ, тому він відчуває себе комфортно. Чи не вона завжди на дієтах, щоб зупинитися? Вимкнено Вову не сумку, що вона думала. І він також має амбіції для відпочинку, роботи, дому. Не дивно думати про це просто зараз. Здавалося б, щоб бути щасливим.

І пішов чоловік і друг. Крістіна швидко вішала її пальто в шафі, і залишила її взуття в передпокої. Я кладаю на дивані, відкрив книгу на випадковій сторінці, і пішли варити на кухні. На столі не було пляма пилу. Мій чоловік взяв сміття з ним.

Коли Володимир прийшов додому, здивував його. Діннер приготував на вогонь, абсолютно заспокійливу дружину в «світлі» настрій. Крістіна посміхалася в чоловіку всю ніч і вирішив розповісти йому в секреті, що вона хотіла піти кудись на вихідні. Разом. Бог благословив його з ремонтом. Ваше життя продовжується. Вони повинні витрачати більше часу один з одним. В короткий час був великий вечір.



Piabay Christina зробив деякі висновки для себе. Владимир запрошував себе кілька годин на тиждень і вступив в тренажерний зал. Своїми зусиллями загиблого плода і Крістіна почали привертати до чоловіка з поновленим вігором. Після того, як він говорив до своєї дружини.

Чому ви не залишитесь на день, я запитав вас? Я думав, що я приніс кохану, праву?

Крістіна змінила обличчя миттєво. Як було розкрито, вона зробила все, як у книгах!

до Що, чому б ви сказали, що, Вова? Як ви знаєте?
- Так, ви знаєте, Dima і я провів половину години, що йде на вході, поки кабіна чекала. Тексти пісень, а це означає: А потім я прийшов, подивіться, ви будинок. Ну, я думаю, що я про те, щоб бути сумніваними з І ви, навпаки, всі так відлякуються.
- Тому мій дорогий чоловік, проблеми необхідно вирішити в розмові. Не запустіть себе і подумайте, що щось змінить. Ми завжди розуміємо один одного. Якщо ви не змогли говорити про це, я б не був би на балконі.
- Далі я приховує на балкон. Це ваш день народження в місяць. Як дізнатися, що ви хочете в подарунок? Не діти, я не можу здогадатися з сюрпризом!



У пара посміхається і захоплюється. З’ясуйте, що старе розлучення колеги подала їм дуже хороший психолог. У мене є розуміння, і лише один сеанс.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное