Я соромлюся того, як я підняла своїх дітей у віці, і там немає ніде, щоб класти голову.

Чи допомагає батькам старшого віку за замовчуванням? Дестини різні для всіх, але нам здається, що родичі зобов'язані допомогти без зайвих слів. У віці старшого віку пансіонат Алла Миколаївна зіткнувся з непорозумінням своїх дорослих дітей. Хто б полум'я?

«Я здався з минулого року. Я чекав. Моя дочка запитала мене, якщо я мав достатньо грошей, щоб жити, і я хотів би скаржитися. Я відповів, що я був дрібним, говорить Алла Миколаївна.



Мій чоловік помер 5 років тому. Я живу один раз. Ми з радістю отримали вищу освіту. Я провів своє життя, намагаючись зробити їх щасливими, але виявилося, що я не приніс їх.

Я більше не працюю в пенсії і не маю додаткових доходів. Всім відомо, наскільки важко для пенсіонерів вижити в таких умовах. І мій малюк робить багато грошей, і вони не здавалося б, що мені потрібна допомога. Я маю достатню кількість грошей для оплати векселів і найпростіших товарів. Добро, що тепер я не хворий, бо я повинен бути дуже щільною.

419561

Мій син і дочка знаю, скільки грошей я отримую кожного місяця. Але ніхто не піклується про ситуацію. Часом вони так зайняті своїм бізнесом, що вони не зателефонують один раз на тиждень. Одного разу Аня прийшов до мого будинку з пакетом круп. У мене був чай, запитав, якщо я був океї. Що я можу сказати? Не бачив, що мій холодильник був порожнім? Моя дочка попередила вірити мене і залишити.

Р

З кожним роком діти і сім'ї йдуть на відпочинок. Що займає багато грошей. Вони не плюють дітей. Купити дорогі телефони і одяг. Іноді навіть Алла говорить, що для них важко підняти дітей: все дорого і не вистачає грошей. І я думаю, що ви можете просто бути більш економним і не купувати щось дорого, не піти з дітьми на чолі. й



У мене є сестра, її діти похилого віку. Кожний вихідний він і його сім'я збирається на одному столі, обговорювати нові події, спілкуватися. Моя нефрика дуже подобаються, вони цікавляться благополуччям моєї мами щодня. Моя сестра казав мені, як вони робили. Я не можу розповісти про своїх дітей.



Він болить мене, щоб сльозити, що мій вирощений дітей не піклується про мене. Я присвячував життя до них, мій здоров'я, дав їм все. Вони виросли, і тепер я не можу покладатися на них, тому що вони мають своє життя, і вони не потрібні мені в старій вікі. Я не думаю, що мої діти краще навчаються, ніж діти сестри, але я не розумію, що ні.

Я колись запозичила гроші з сестри, і тепер вона розчаровує, коли вона просить, якщо моя дочка і син допомагає мені. Я не запозичую нічого, тому що я знаю, що я не можу платити його назад. Я думаю, що мій батьки. Вони допомогли мені багато, навіть допомогли мені побудувати будинок. Але я завжди дивився після того, як вони були вдячні всім, хто зробив за мене.



Я теж постараю, щоб зібрати своїх дітей. І тепер я не маю нічого купити хліб для, і я соромлюся говорити про це. Я не знаю, якщо ви можете зробити це для старших батьків. Може бути я зробив щось неправильно? Я намагаюся зберегти на все, але це недостатньо для нормального життя. й



Алла Миколаївна потребує не тільки матеріальної підтримки редакційного офісу. Вона є самотніми і сумними, що діти зайняті своїм життям. Вони можуть навіть забути, зайняті роботою і вихованням дітей. Не знаю, як легко це зробити гроші. Але одне зрозуміло: Алла Миколаївна проти себе. Вона не думає, що вона повинна запитати про допомогу. У той же час вона не визнати, що вона важко для неї і очікує дочку і сина читати її думки.

Про те, що турбує її. Може бути, тоді діти намагаються викликати частіше і не залишать літню матір самостійно без засобів життєдіяльності. Що ви думаєте?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное