Я даю свою маму фікус, і мій чоловік якісний окуляри на Новий рік.

Багато людей готуються до Нового року заздалегідь. Так ви можете уникнути зайвих нервів і до-Новий рік Будь ласка, всі, і в той же час заощаджуйте гроші, продумуючи необхідні деталі та замовляючи подарунки заздалегідь за конкурентними цінами. Сьогодні видання. "Сайт" Я приготував для вас, шановний читач. Подарунок за новий рік, 2022.

Символ року, великий і м'який тигр, є непрактичною істотою. Він потребує подарунків для душі! Далі повний 2022 Успіхів не залишить вас.



Ідеї подарунків на Новий рік - 2022 Щоб порадувати тигру, слід вибрати речі в золоті, срібні, білі, помаранчеві, теракотові, сині або зелені кольори.

Речі з тигр Вони також будуть насолоджуватися покровом року. Він може бути брошки у вигляді цього красивого предатора, сережок, фігурок і м'яких іграшок.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація INTERIER TOYSMK (@katiez_toys)



Але інші члени сімейства котів не підходять як альтернатива. Тигри можуть бути ревніми.

До речі, ювелірні вироби з символами Тигру в 2022 році можуть працювати як тальизмани для удачі.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост з ручної роботи Красноярськ (@annakalinina_broche)



У післяпандемічній епоху ми почали витрачати більше часу в домашніх умовах, тому подарунки, пов'язані з облаштуванням будинку і надання їм затишку, більш актуальні, ніж вічно. Вони можуть бути красивими свічками.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@prosto_mykolka)



Або гірлянди.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація від Головна Продукція (@store_lark)



Ор Кімнатні рослини. Я особливо рекомендую фікус, алое, каланхое або щука хвіст. Вони не затребувані в поливі. Також є kashpo з автопоїздом - супер комфортний, особливо для любителів подорожей.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація від кімнатних рослин (@jimmy.tudeski34)



Для будинку також можна надати набір келихів або сирного набору ножів для різання і дошки для подачі. Поціновувачі сиру оцінять це! Багато людей будуть любити французькимпресом. Він підходить як для дому, так і для офісу.

Ви також можете надати хороші домашні тапочки. Не від найближчого супермаркету, але натурального, якісного.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Электронная пошта: info@tvoy_handmade.com



Або теплі і красиві шкарпетки!

Ортопедична подушка також гарне рішення, адже сон є одним з найважливіших складових життя людини. Затишна тепла підкладка - це ще один хороший варіант подарунка.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація BED BELIE Dnipro (@tetilee_home)



А для відпочинку, настільна гра. На ринку є великий вибір. Хоча особисто, я хотів би класичний монополі або французька барвиста асоціація гра під назвою Dixit.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано OZ (@myozby)



Ви також можете підписатися на Netfli, плюс ... Або онлайн курси. Але потрібно знати про те, що людина, яка зацікавить.

А якщо ви відійдете від теми інтернету та дому, найкращий подарунок – позитивні емоції. Авіаквитки в кінотеатр, до театру, до музичного концерту, але навіть до цирку або планетарію. Головне, що людина любить її!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація з Никуліна Московського цирку (@circus_nikulin)



Авід романтики буде щасливим від сертифіката, щоб літати на повітряній кулі або стрибати з парашутом (це вже для голуба). Подарунок мрії - це поїздка до красивого місця або нового міста, яке ви раніше не бували.

«Душні гелі, шампуні та навіть парфуми можуть бути поганим подарунком!» Це пов'язано з тим, що власник року, тигр, як і всі коти, не любить гострих запахів.

Але передплата до косметолога або SPA оцінить все!

Зволожувач є корисним подарунком, який обов'язково прийде в зручний, особливо в період опалювального сезону.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Повідомлення від МІНЛАНД УКРАЇНА (@miniland_ukraine)



Задоволений для благополуччя буде підставкою для ноутбука (запобіжний догляд) і підставкою для телефону. Або йога килимок і гантелі. Або тренажерний зал, купання.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Ganipati Йога Комбінезон (@ganipati_yoga_stuff)



Сертифікат масажу буде привітний як чоловіка, так і жінкам.

Ви також можете давати папербанку (до речі, ці дні) або сумку для ноутбука. Вентилятори книг оцінять творчі закладки для книг або книг, незалежно від того, як банально це може звучати.

Ви також можете надати коробку печива з прогнозами Нового року або побажаннями. Або кошик з фруктів. Кожен любить їсти!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація від Футболки (@fortunecookiss)



Я також рекомендую вам дізнатися, які подарунки символу року, попит Black Tiger, не затвердить, а родичі не оцінять. Від духів і гелів для душу слід затримувати!



Пункт – дарувати подарунки індивідуального характеру, заснованого на уподобаннях конкретної людини. Але банальні подарункові набори з гельами для душу та іншими трюфелями обов'язково слід відмовитися.

Я хотів би, якщо ці ідеї подарунків Новий рік - 2022 Вони були добре для вас. Натхнути, подумати і почати дарувати подарунки близьким, сім'ї і друзів!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное