Пакування речей, улюблений взяв цукор з цукрової чаші і туалетного паперу з ванної, а також скручував пару нових точок.

Коли він живе з вами УкраїнськийНевідомо, ти дивишся, «Чому все це необхідно? Тим не менш, жінка відбивається на її житті, може виявитися, що чоловік сам не розуміє, що кінець до відносин. Він збирається залишити, взявши половину квартири з ним. Як це можливо, читайте далі в статті.



Коли я зустрів Артема, він був у минулому році старшої школи. Я вже працював і орендувала квартиру: на все було достатньо грошей. Я майже відразу ж запропонувала, що він переїжджає до мене. Він погодився.

Спочатку я не розумію, що у мене є хлопець. Я був студентом, тому я знаю, що це було краще, щоб зосередитися на моїх дослідженнях і не дивитися на деякі робочі місця. Артем провів більшу частину свого вільного часу в домашніх умовах. Спочатку я вірив, що він навчався важко. Але згодом виявилося, що коли Artyom займав ноутбук протягом тривалого часу, він просто відігравав комп'ютерні ігри.

3250Р. 3700Р.

Я намагався поговорити з ним, але Артем завжди знайшов Я не можу стояти, і сказав йому: «Що ви змінюєте щось в своєму житті, або ми розбиваємо!» Я знаю, що даючи ультиматум є втраченою причиною. Але це працює! Артем зарекомендував себе в загальному бюджеті.

Ми змогли купити плазму разом з тим. Артем, до речі, вже закінчив університет і продовжував працювати. Я не знаю, що він зробив чи скільки грошей він зробив. Після того, як я надав нам більше.



Через кілька місяців Артем сказав, що він був вогонь. Я не хочу ставити тиск на нього, я не говорив про нову роботу. Але він знову помітив свої іграшки і якби він втратив зв'язок з реальністю. Тоді я нагадав йому, де гроші прийшли, і що я не дозволяв платити за це.

Він сказав, що він пройшов через складний період. Як мені потрібна підтримка. Важко вірити, коли людина говорить, що і подивиться на екрані комп'ютера без мене. Тексти пісень, а це означає: Тоді я серйозно думав про розірвання з Артемом.

Серйозне рішення я думав про тривалий час. Я сказав мій мама все. Вона була в ударі і сказала, що я жив з реальною залежністю: "Якщо ви не зупините його зараз, це тільки збирайтеся, дочка!" Моя мама переконувала мене, і я поінформував Артюм, що наші відносини були над. Я попросив його залишити якомога швидше.

Я дуже дивився своєю реакцією. Я вгадаю глибоко вниз я був сподіватися, що він хотів виправити його. Але Артем просто сказав: "OK." Якби відносини не означали нікому.



Наступного дня, коли я повернувся з роботи, Артем пішов. Він взяв всі свої речі, але, крім того, буквально вивів половину квартири. Я відразу помітив відсутність нашої плазми, а кухня не мала технології, яку він використовує. Він навіть перекручував лампочки і зняв штори з вікон!

Але що застрягти мене найзручніше: Артем продемонстрував навіть цукрову чашу і перетягував з ним запаси туалетного паперу. Я не говорю про нові гнізда. Бог, чому він хоче їх?

554238

Я не думав про те, як він був до. Але тепер я отримую його. Я відразу назвав його і сказав: "OK, Артюм, ми купили плазму разом, нехай це буде." Але цукор, туалетний папір і розетки? Ви божевільні!

Ви ніколи не вірите, що він сказав мені. Артем сказав: Нестя, Я сподіваюся, що хтось день ви зупинитеся так званий і крихітний! Я не знаю, як я жив з вами так довго. Про нас



Ви знаєте, я був свого роду сміятися. Як виглядає цирк. Але я видихав рельєфом. Дозвольте йому розкачати на всіх чотирьох сторонах. Я зроблю гроші на новому телевізорі, і я буду купити туалетний папір в будь-який час. А Артем Я навіть вдячний: навчаю мене урок за життя.

Не кожна жінка здатна відразу зрозуміти, що є маленька людина поруч з нею. Іноді потрібно жити з людиною на деякий час і отримати опіки, отримувати неоціненний досвід в поверненні. Артем пощастив, що його екс-подруга не зробила скандалу і не вимагало повернути її майно назад. Після того, як ви думаєте про це, він просто робив її в деякій мірі. Що робити?

Що ви думаєте про цю історію? Що б ви робили на місці головного героя історії?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное