Мама активно упакована і розкаже сусідів, які я приймаю її додому, але я не планую.

Життя в місті і в сільській місцевості дуже відрізняється один від одного. Деякі вважають, що краще можна знайти в місті, а інші вважають, що в с. Але коли мова йде про спадковість в вікі пенсії, люди часто схильні до зміни своїх розумів. Ті, хто втомився від метушливих вулиць, йдуть в будинок на природі. Ті, хто живе в землі, будуть жити в місті. І зазвичай діти.



Життя в місті та в с. Мама в с. Мама Юлія, Світлана Алексєєвна, жив у с. Вона народилася там, підняла свою родину і підняла дочку, яка зараз мешкала в місті. Юлія вже давно була матір'ю. Вона має чоловіка і двох чудових дітей. Вони живуть в двокімнатній квартирі в спальній зоні і намагаються перенести на майбутнє, якщо це можливо.



Пелес Юлія часто називають її матір'ю. Тому вона давно відома про намір Світлани Алексєєвни переїхати до міста. Вона сказала, що вона більше не мала живлення до саду. Що вона втомилася від обігріву свого будинку взимку, і що вона бажала остаточно відпочити. А поки її сусіди активно працювали над землею, Світлана Алексєєвна зарекомендувала дочку, що вона хотіла жити з нею.

- Юленка, сидить з дітьми, допоможе навколо будинку. Я повинен отримати час роботи. Я не можу бути тут Ось де я отримав!

р.

Дуже дивно почути Юлію. Світлана Алексєєвна була досить активною жінкою у віці 63. А її старших сусідів не поступалися їй в незалежності. Дружина Юлії мала однакову думку. Чому вона переїжджає до міста, якщо вона могла жити там? Не старий.

Головною проблемою стала вітальня. Для сім'ї 4 осіб, навіть 2 кімнат були недостатньо. До тих пір, поки діти молодші, це не таке серйозне питання. Але якщо мій бабуся йде по...



Пели – Так що немає місця? – у відповідь на логічні аргументи Юлії відповів Світлана Алексєєвна. - Сонце на кухні.

- Мама, яка кухня? Ви зрозуміли, що я не маю ніде, щоб прийняти вас? Ми не маємо кімнати для вас, будь ласка, розуміння. Якщо це так важко для вас з садом і прибиранням будинків, ми допоможемо вам з грошима і все, що ми можемо.



Але всі пальці дочки були порожнім звуком для Світлани Алексеевни. На останньому дзвінку вона сказала, що вона нарешті закинулася в сад. Вона також продала свою корову і розповіла її сусідам, що вона була переміщена до міста.

Юлія була в паніці. Не знаю, що вона повинна робити. Просто не відкриваючи двері? Подаруйте гроші і відправте його назад? У будь-якому випадку, у них немає місця для матері. І орендувати окреме житло не вдалося.



Пілінги просто намагаються вести переговори. Якщо не на телефоні, особа на обличчя. Тексти пісень, а це означає: Може бути, то її мати буде почути її дочку і побачити правду.

Чи є життя в місті і в сільській місцевості дійсно приваблює своєю контрастністю? Як краще донести до Світлани Алексєєвни пророцтво своїх намірів?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное