У якому кольорі пофарбувати стіни в найближчі 2022, довести комфорт і тренди для задоволення

До кінця осені дуже мало, але зараз хочу створити особливо затишну атмосферу в будинку. Я навчаю поточні кольори 2022, щоб мій невеликий косметичний ремонт буде актуальним в новому році.

Щоб створити настрій, знайти натхнення, навіть коли дні монотонні і більшість з них проходять в домашніх умовах – це головне завдання і повідомлення квітів 2022. Нещодавно фінська компанія Tikkurila, одна з лідерів фарбувальних робіт, названих Приватй Вони стали коричневими з відтінком холодного червоного. Він відображає м'якість, спокій і міцність.

Цей колір має СокілЄ логічне та навіть мало філософське пояснення.



Поточні кольори 2022 Сьогодні видання "Сайт" розповість про наймодніші відтінки, які будуть на вершині популярності дизайн інтер'єру в 2022 р. Головне повідомлення - це стан надії, відбиття та нових починань у післяпандемічної епоху!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Tikkurila Paint (@tikkurila_uk)



Пташка Фалкон дуже багато, але завжди повертає будинок. Саме тому основний колір 2022 називається цим гордим і міцним птахом. Багатомовний і бази L478 «Falcon» поєднує в собі кілька відтінків і надає бажане відчуття витонченості, теплоти і затишку в будинку, при цьому колір приносить сповіщати від подорожі.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Тіктурили (@tikkurila_suomi)



За 2 роки ми всі були в складних умовах. Ми спілкуємося менш живим, подорожуючи менше, і є вдома багато. Дуже важливо поглянути на житлову площу в новому вигляді, зробити її максимально комфортним і приємним для очей.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Tikkurila Paint (@tikkurila_uk)



«Справа в світі навчає нас знаходити радісні моменти в невеликих речах, щоб насолоджуватися життям і навколишнім середовищем. Саме тому варто переосмислити інтер'єр квартири або будинку, щоб насолодитися місцем, в якому ви живете щодня.

Нехай ми запитуємо себе: що приносить мені радість? Як я відчуваю, коли я прийшов додому? Які деталі створюють атмосферу і роблять будинок як це зараз? Будь ласка, видаліть все, що кладе вас вниз. Заощаджуйте лише те, що надихає та підтримує вашу енергію та оптимізм! коментує Тіктуріла експерт кольору Ірина Гангісало.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Электронная пошта: info@tikkurila.ru



В тренді всі відтінки синього. Вони дають. напляскванеЧасто не вистачає в сучасному ритмі життя.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Школа дизайну (@evo_school)



Як про колірну гамму?

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Emmi Seilistö-Hirvonen (@emppai)



Чудовий варіант кольору для темних і маленьких кімнат!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Электронная пошта: info@tikkurila.ru



Також варто звернути увагу на відтінки сірого, особливо вічнозеленого вогнища. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Це вишуканий сіро-зелений і насичений колір, прохолодний і освіжаючий.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація Turaz Estet SearchRemontKrasnodar (@turaz_estet)



Якщо ви хочете посміхатися, ви, ймовірно, здогадуєте, що це колір. шпалери!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Janika Kodin sisustamista (@jakunkotona)



Багатий, яскравий зелений колір приносить природа всередині кімнати. Погляньте на модний відтінок, який називається "Нічний годинник". Тон може бути сміливим, але це також неймовірно універсальним.

Це шикарна альтернатива чорному і глибокому синьому, і вона добре працює як акцент, так і в поєднанні з іншими відтінками, такими як пастелі.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@kadriya.design)



Порада редакційної колегії А для фінансування достатньо для будь-яких змін в будинку і не тільки, я раджу дізнатися, хто 2022 у людини символу року Black Water Tiger принесе сумку золота в зубах. Мило і благополуччя на шляху!



Я дуже рекомендую подивитися на ці відтінки, як вони збити все. тренд-топ У дизайні інтер'єру наступного року. А якщо ремонт не планується на наступний рік, то сміливо створювати акценти за допомогою домашнього текстилю або декору.

Що про поточні кольори 2022? Вам подобається цей вид домашнього кольору?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное