Сама мама-панікер обдурила, тому що дитина не підібрала телефон, тиск стрибнув і джеллій почала збоюватися.

Влітку це може сніжитися, глобальна пандемія може бути припинена з одним скибочками часнику, klösh може повернутися до моди. Але ні злий мама Ви ніколи не будете турбуватися про вашу дитину. У той час, коли він переповнений, і він також буде мати дітей.



Це людська природа. Це говорить, що єврейські мами були особливо успішними в цьому. Але ми вважаємо, що це не просто їх. Пам'ятайте, що старий Stallone фільм: Стоп! Чи буде мій мама падати? Італійці підтверджують, що поведінка жінки була безпосередньо канонічною. Син дорослий поліцейський з люмбами і блистями? травень. А що їсти на обід сьогодні?

Злий мама - Привіт! Так, мама, я на мій шлях. Я буду там!
40 хвилин, щоб дістатися додому. Пройшов час і половина. Виклик:
- Так, я майже додому, не хвилююся.
Ще одна година пройшла. Я друкую, в трубі, сміху, шуму і ясен, кричущий:
до Не хвилюйтеся, мама!
Після 20 хвилин я підбираю телефон стручкою руки. Підписка!



Що робити, де я дзвонити? Мій син в одинадцятому класі. Вже мислити, дорослі. Я. Так я приходжу жінку. Я просто не розумію. Дякуємо Богу, що не подобається. Вона зараз одружена і готує стати матір'ю самі. Я, як тільки вона отримала додому наконечник і отримав скандал, списуючи все, що я думав її.

Але хоча б вона залякала. Тоді я не ходив за тиждень. Я забув про ситуацію через два дні. Вона запам'яталася і зробила деякі висновки для себе. Ромка є різною речовиною. Це 17 років, і це виглядає, як це здорово. Тонкий, фургон. Добре не сердитися. Ні, він вивчає нормально, без скарг. Але хлопець відчував безкоштовно.

Він має подруга і має багато друзів. Я не відчуваю себе роботою. О, добре, це рано. Але я сидю в домашніх умовах, навчальний матеріал для університету. Так ні, ні в день не є учасником. Він має принаймні достатню кількість енергії, сну на пару годин на тиждень, а у вихідні дні він може впади в ліжко до 3 ранку. Графік роботи на день дуже великий, yeah.



Серце дрочить кролика. Це важко тримати себе разом. Є бажання просто потрапити в Інтернет і дійсно знайти телефони всіх марок в районі, телефон району і так далі. Голова працює окремо, керується почуттями, не загальним почуттям. Ось перше посилання, другий. Я повинен отримати ручку, написати її вниз.

Кочок на двері. Я тут, так погано. Заспокійливий стоячий, посміхається. Щось в моїй кишені, порожні руки. Але частина обличчя приховує шарф. Старий трюк. Тексти пісень, а це означає: Він не думаю, що я думаю, що він любить. Ми повинні зробити з'єднання. В іншому випадку він відправиться в номер і підійде до ліжка. Я заспокоївся вранці.

р.

до Де був він, хто п'є? Я знову говорю, ром. Ви можете зробити те, що ви хочете, але тільки коли ви живете кудись ще. Що відбувається, я не спить весь цей час!
до Це океї. Прогулянка з друзями, нормально. Це не мій відмова від телефону. Буває.
- Вимкніть свій шарф, вашу куртку. Дихати.

Син слухав і вивів його шарфом. На мій сюрприз не було запаху. В якості маски використовується шарф. Але це не все.



piabay - Що в кишені? Чи знаєте ви, що принести в вашу кишеню у віці?

А потім побачила невеликий букет квітів. Це, ви знаєте, онуки часто продаються біля великих супермаркетів. Я люблю квіти. Ні, він використовується для доведення шоколадного або морозива. Але квіти ніколи. Він не дає своїм друзям. Подумав, що це стопінгові відходи грошей. Довг, як уважний.

Я знову почуваюсь. Нехай син йде, дайте йому спати. Ну, прийти пізно. Бог буде з ним, з телефоном, який виповнилося через 5 хвилин в номері. А що на куртці є якийсь лунок, вам потрібно пришити його. І що під шарфом я помітив щось дуже схоже на хікейку. Ох, молоді.



Головне, що він вже додому. Зручно. Знайди щось на кухні. Подумати про інститут. Де буде йти? Скільки коштує оренда маленької квартири? Висівки просто отримують більше. Що не сталося з дочкою. Приїжджайте, це ранок. Я шукаю щось на YouTube і читати його. "Сайт" Я піду до ліжка. Не хвилюватися.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное