Як nerdy і сильну дитину, вона загрожувала мене за $ 200 сумка, але я воювала за лагу душу.

Як часто може бути дорогою сумкою? Олексій ніколи не думав про це, якщо він не зустрівся з Вікторією. Складання, незнімний. Хоча що ще може статися в пари, де один партнер фокусується виключно на матеріальному стані іншого партнера.



Оксамитовий жіночий мішок Олексій і Вікторія Олексій зустрівся з Вікторією, коли вона все ще працює як медсестра. Вона була турботою, судом, красива і ніжна жінка. Вона відразу подобалася Alexei, і він, без зцілення, запросив її зустріти. Після закінчення часу Вікторія почала скаржитися на свою роботу. Що вона дуже втомилася, і гроші не сплачують за свій час і зусилля.

Тоді Алексей запропонував їй залишити дратівливу роботу і спокійно подивитися на те, що вона сподобається більше. Він, в свою чергу, допоможе їй в будь-який момент. У той час Олексій був в хорошому положенні, а за холостичне життя, його зарплата була досить велика.



Як і Вікторія, жив у однокімнатній квартирі (який він успадкував від свого бабуся). Однак, крім самої Вікторії, її матір і дочка від її першого шлюбу жив з нею. Олексій часто відвідував їм подарунки та ласощі. На щастя, дівчина отримала Alexei добре і часто зіграла з потенційним кроком.

Олексія подобалася подарувати подарунки своїй подругі. Коли Вікторія скаржалась про старі черевики і попросила нових, він погодився і оплачується за модель, яка їй сподобалося. А на день народження Олексій придбав сертифікат на місцеве спа-центр.



Займав 6 місяців до Олексія вирішив познайомити Вікторію до своєї матері. Проживала в двокімнатній квартирі біля Alexei. Пара прийшов на ніч з тортом і фруктами. Мати Олексія з м'яса зробила торт.

Коли всі сидять на столі та п'ятому чаї, матір Алексей просить про плани майбутнього. До великого сюрпризу Олексія Вікторія почала говорити вперше. Вона сказала, що це час для нього і Алекса для переміщення. Але для своєї дитини маленька кімната в однокімнатній квартирі. А тому, це буде справедливо, якщо Олексій і матір його обмінюються квартири.



Після того, як слухайте це, мама Алексей не затримала себе. Вона сказала, що Вікторія не має права розпоряджатися своїм майном. Її квартира, і вона вирішує, що робити. Як зрозуміло, що знайомство не пішло. І Олексій був неприємно здивований цією поведінкою своєї пристрасті.

Вікторія ніколи не переїхала з Alexei. Немає пошуку роботи. Але Алексей не був дискурований. Він ще відвідував сім'ю Вікторії.

Один день Вікторія виявила, що вона потребує нової сумки. Стара вже була повністю зношена, і вона була просто, як Олексій готовий купити новий. Проте ціна була занадто високою. Після всього пакету, який Вікторія так багато коштує як $ 200. Олексій відразу сказав, що він не міг дозволити собі таку суму.



П'єлс Але Вікторія не дала. замість звичайної покупки вона запропонувала взяти кредит з банку. І було б зробити якомога швидше. Вона бажала цей мішок так погано. Alexei - сказав він В кінці Вікторія була відхилена Alexei, кажучи, що він не думає про те, як вона виглядає.

Пара днів пізніше Олексій назвав Вікторія з наміром запрошення її на прогулянку. А замість підтвердження відповіді він почув наступне:

- Леша, я шкодую, але нам потрібно розбити. Ви дуже люба і турбота, але мені потрібна багата людина, яка може надати мені.



Пелюшки були 2 тижні з тих пір. Алексія добре з закінченням відносин. Але останнім часом він все частіше половив себе мислення, що він повинен прийняти кредит від банку. Він знав, що він пропустив Вікторія. Але що робити, якщо він не багатий для неї?

Чи пощастило, що найдорожча жіноча сумочка стала індикатором ставлення Вікторія? Чи зробив Олексій правий, не відсмоктуючись до просудження Вікторії?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное