Після іншого напруженого рейсу учасник рейсу не може стояти його і відверто розповів, що він був найнадійнішим.

Політ присутньої професії. Постійні подорожі в нові країни, зустрічі цікавих людей, хороших зарплат і ранньої пенсії. Є також приємні бонуси, такі як знижки на авіаквитки, великий відпочинок і відмінний соціальний пакет. Однак льотчик Це може бути досить розчарування, щоб взаємодіяти з поганоосвіченими людьми.

І сьогодні видання. "Сайт" поділиться крім душі досвідченого польоту, який після важкого рейсу вирішив вилити душу. Можливо, наші читачі можуть зацікавити про недоліки професії, які багато хто дивиться виключно в красивих тонах.



За моїми плечима протягом більше одного року роботи, але після деяких рейсів потрібно відновити протягом тривалого часу. Вчорашній рейс був одним з таких. Ми приносили наші співвітчизники з Таїланду. Я просто не можу бути безшумним, пише фрустрований учасник польоту Дмитро.



«Перший, я не розумію, як люди не можуть чистити після себе. Це елементарно, це те, що нормальні батьки дітей навчаються в дитинстві. Чи не вистачає наших пасажирів? ?

«Я піду до туалету і що я бачу? Я бачу відбитки на унітазній кришці. Незважаючи на те, що це сучасний літак, не якийсь ансамблювійський поїзд. Або є існування туалетних вагонок ще секрет? ?



«Як чоловік не підніме туалет?» Він, ймовірно, не робить те ж саме в домашніх умовах. Після того, як всі інші люди, жінки і діти літати з ним на одній площині. Вони можуть бути чужими, але це те, що причина не поважати їх? ?

Що таке? дитинаХто ще не рік? Я ніколи не розумію батьків, які приймали ці немовляти з ними на повітряній дорозі. Ці діти іноді кричать так багато, що вони не можуть ховатися від їх крісел на площині. І стрес для дитини, і для батьків, і для інших пасажирів, і для персоналу. З повагою, батьки намагаються отримати дитину на літаку, щоб вона не стала проблемою для інших людей. й



Польоти не лякаються, і це дратує, що ми не завжди помиляємось. Наприклад, учасник польоту завжди хороший і ввічливий, що посміхається при спілкуванні. Але це не означає, що вона мучить з вами. Вона просто виконує свою роботу, не закликаючи пасажира взяти дію. Більшість співробітників своєї жінки мають сім'ї, і вони, безумовно, не потребують більшої уваги. й

«Раж і профіль, які відбуваються серед чоловіків і жінок, якось. Я намагаюся не підходити до пасажирів, які погані всім. Я не знаю тих, хто має місце поруч з цими героями. й

р.

А наші співвітчизники страшні. свінгерий Здається, що персонал повітряного судна є рабами або слугами до них. Це не так. Ми робимо дуже важливу роботу з забезпечення комфорту і безпеки кожної людини, яка обирає наш літак. І перенести і не вичерпувати людей, ми не повинні, пишемо сердитися польотом.



Звичайно людина може бути розумом, тому що голодні, незрівняні і просто погані покупці всюди. Це жито, що люди не зустрічають тих, хто надає послугий

По-перше, варто ласощі роботи тих же мандрівників з розумінням, то вони зроблять все в їх силі, щоб зробити комфортні подорожі, приємні і запам'яталися тільки з кращих сторін. Чи не так?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное