Жан Марайс – актор, а актори залишаються дітьми до віку.

Я нещодавно переглядав майже всі найкращі фільмиАбо ж, за участю Жана Марайса. Я люблю його в хунбек і залізна маска, не кажучи вже про мій улюблений вболівальник.

Поза вікно XXI століття і довгий час приїжджає до інших героїв, і в моді інших акторів. Але, як тільки ручний і сміливий Edmond Dantes від The Count of Monte Cristo з'являється на екрані, ми любимо і страждаємо з ним знову. Джинс Мараїс пішов з іншого світу більше 20 років тому, але його персонажі не мають віку.

Нові покоління глядачів все ще намагаються зрозуміти, що чарівність цього видатного актора. Сьогодні видання. "Сайт" Пропонуємо пам'ятати кращі фільми і життя Шляхй Він любив життя і знав, як його насолоджуватися.



Найкращі фільми Жана Марайса Жана Марайса назвав останні Мохікани в жанрі фільму «Клоак і мечі» і кінотеатр пригод. Його персонажі на сцені і на екрані зробили його вірити, що добре завоювати, перерозподіл буде приходити, і любов буде тріумфувати.

У Франції він назвав «приємство чарівності» своєю благородою, красою і харизмою. У нашому таборі він був непристойним зіркою ідолом мільйонів. Ідеально підходить для всіх радянських жінок!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація Івана Садівника (@ivan.sadovnikov.zapad)



Жан Мараї народився в Нормандії, Чербур. Я відразу згадував про знамениту плівку «Умблеля Чербура», але вона вийшла набагато пізніше. Жанри Він народився під щасливою зіркою.

Навіть дата, коли народився джинс (11.12.1913), особливо. Жан Марайс завжди був дуже щасливим чоловіком. Він сказав, щоб половити птах щастя хвостом.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація Євгена Алексєєва (@alekseeva_evgenitsa)



Біографія Жана Mare Boy Jean був дуже активний, зв'язавшись і сколите все, що погано лежить. Одного разу він стеолить набір акварелі і відразу спробував малювати щось. Це позначило початок своєї непідготовленої пристрасті до живопису, кераміки та скульптури.

До того, як стати актором, Жан повинен працювати як ретушер для фотографа - також хороший досвід художника. Він також був моделлю одночасно.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Ірина Нудистський (@irinanudelman)



Його подорож до актора була довгою і важкою. Але наполегливість і тверда робота зробила його, хто він був. Після того, як в кінотеатрі у віці 4 років він вирішив, що він точно стане актором.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація Тераса (@terrakot_orsk)



Його мистецька кар’єра почалася з виконанням епізодичних ролей. Перша значна роль у фільмі грала в 1941 році в фільмі «Бурований особняк».

Радянські глядачі фільм-підпис: "Небезпечний ресепшн", "Полювання Монте Cristo", "Фантаоми", "Пантомаси кричав", "Пантомас проти Шотландії Ярд", "Ірон Маска", "Парис Мистері", "Брокен Мрії", "Таємниця Бургундії суду", "Кал Фати", "Юлет", "Орфе", "Кармен", "Humpback". По дорозі він зробив всі трюки в кіно себе!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Aleander Pliskin (@aleander_r7tg)



Жан Марайс був одружений тільки один раз до актриса Mila Parely. До речі, вона була з нею, що грала в краси і бенкету (після складання). Він також мав ваффрі з Мікелом Морганом.

Його життєвий супутник був також поет і режисер Жан Кокто. Жан Мараїс жив з Кокто близько 25 років.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація Микола Клименко (@niklimenko78)



Багато років в 40-60-х роках Жан Мараї втілювали на екрані романтичний образ лицаря без страху і пропоху. У 70-х роках він практично закінчив свою кар’єру в кінофільмі, періодично виступає в телевізійних фільмах, але продовжує виступати на театральній сцені.

Але він може присвятити більший час своїм захопленням: живопис, кераміка і скульптура. «Якщо Жан не був актором, він стане відомим художником». Багато його роботи Скульптура Потім експонувалися музеї у Франції.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Ірина Нудистський (@irinanudelman)



Один з своїх картин

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Ірина Просалькова (@prosalkovairina)



Жан Мараїс вийшов в 1998 році, за місяць до 85-го дня народження.

Я також хочу познайомитися з подіями життя Louis de Funes. Його фільми можуть підняти настрій і навіть змінити світогляд. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!



Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація космічних організаторів (@green_catherine_paris)



Якщо людина талановита, він талановитий у всьому. Кращі фільми з Жаном Марайсом, які я зберігаю на дисках. Він був чудовим актором. Поєднання цілеспрямованості, відмінної фізичної міцності, благородності душі і красивого зовнішнього вигляду.

Який скульптор! У Парижі, в одному з дворів в Монмартрі, є його скульптура «Людина проходячи стіни». Варто побачити!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное