Моя донька-в-права запропонувала мені сина, що я повинен переходити в свою квартиру на околиці, щоб вони могли поселитися в шахті, але я не люблю це.

Відносини між близькими людьми іноді можуть погіршуватися через тріфле. Але часто причина для декорду це гроші. І сьогодні видання. "Сайт" Вона поділиться сюжетом старшого читача, який завжди підтримує хороші стосунки з нею тільки сином. Але жінка не повинна затвердити двомісний номер На «однушка» дочка-в-права, як натяг в сім'ї почав рости.



Обмін двокімнатної квартири «Ваня – мій єдиний син». Він виріс у процвітаній сім'ї, мій чоловік і я дав йому хорошу освіту, поставив всі гроші і зусилля в неї. На нього не були скарги. Він виріс розумний і працьовитий хлопець, отримав диплом, отримав хорошу роботу. Тепер він будує кар’єру, і керівництво цінує його дуже багато, Наталія пише.



«Мій чоловік пішов з трьох років тому. Моє син все я пішов. Звичайно, я розчарував, що ми не змогли забезпечити Vanya власним житлом. Я був щасливий в оренду квартири, поки ми купили. Ми не встигли купити ще одну. Хоча я впевнений, що мій син зможе врятувати свого житла. й

«Коли він почав серйозних відносин і оголосив, що він буде маррі, я був дуже щасливим. Я хочу, щоб малюки мали свої онуки. Так, і обрана одна Ванья мені сподобалося - тиха і скромна дівчина. Однак після весілля її персонаж почав міняти, а не за краще. й



Спочатку юнака вирушила на весільну подорож за кордоном, витратила на неї багато грошей. Тоді, з якоїсь причини, дочка-в-права вирішила викинути свою роботу, щоб знайти краще місце, але вона ніколи не знайшла одного. Він був вдома протягом двох років і не поспішає розселення. й

«Це гарне, що молоді люди не повинні платити оренду. Дочка-в-одному має власну однокімнатну квартиру. Маленька, з крихітною кухнею, в не дуже хорошій площі (найбільшого на околиці нашого міста). Але твої. В іншому випадку я не знаю, як вони будуть жити на одній зарплаті.



«Для того, що дочка-в-права нічого не заробляє, але вона знає, як витрачати гроші на великий масштаб. Вона працює в салонах краси, і це не дешево. Син виправдовує, що дружина повинна добре виглядати, бо вона постійно йде на інтерв'ю. Але де вона йде, що вона не бере ніде? ?

«Я відвідував їх один раз і ми говорили. Я думав, що це буде краще, якщо вони мали дитину. Дочка зважена театрально і скаржалась, що в квартирі так мало місця. Я думаю, що ви можете взяти іпотеку, як багато людей роблять. Але в відповідь я тільки чув, що гроші не вистачає. Нагадувати свою дочку-в-право, що вона не перший рік без роботи, я не...



І нещодавно мій син і дочка-в-одному попросили відвідати мене на вихідні. Я був щасливий, приготував мій улюблений Vanilla doves, чекав. Я не міг уявити, що юнака не просто була нудною, але планувала змінити квартири. За чашкою чаю мій син запропонував, щоб я переходив до своєї квартири, і вони переходять на шахту. й

«Моль, один номер достатньо для мене, і платити менше для комунальної квартири полегшить очищення. Вам не потрібно нічого, просто нормальний рух. Це спосіб вони прийшли, щоб не потрапити в іпотеку. Але я не сказав!

«Я не люблю свою квартиру, я не схожа на сусідство і сусіди там. У мене є довгий шлях до роботи з там. Крім того, в квартирі все зроблено для моїх потреб, у мене є хороший контакт з сусідами, і тут я просто комфортний. Я використовую для цього. Яку радість я маю жити не знаю, де?

«Я розумію, що Ваня була захоплена в цю ідею, він не міг думати про те, що вона сама. Не тільки вони не розуміли мій відмову, вони також відступили. Я зателефоную сина, і він не відповів на телефоні. Це дуже неприємний, що вони і дочка-завдяки думають тільки про себе, Наталя смола.



Звичайно, молоді люди рухаються легше, вони сприймають проживання як пригода. Але в зрілих років, коли вже міцно оселилися в одному місці, не хочеться переїхати в будь-яку точку. Тим не менше, коли мова йде про місце, яке вам не подобається. І так Наталя може бути розумом. Але чи вдасться прийняти своє становище?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное