Коли вона побачила цей бідний хлопчик, її серце відверто, реставрація було легко бачити.

Найгірше, що може стати батьками в лікарні, - це втрата дитини. Це жахливий жир, який не можна поповнювати. Хвороби, генетики, ранній час. Може бути масовим. Вечір зрілість Дитина не відчуває себе настільки драматичним. Це не звичайний курс подій.

р.

Цікаво, починаючи з початку сучасних тестів і тестів, виявилося, що відсоток батьків, які не підняли дитину, набагато вище, ніж раз думали. Це, фільми або серіали, в яких такі випадки були не так далеко від правди. Дивовижна.

У той час, коли я був молодий івент дівчина, чоловіки не цікавлять мене. Я навчався в нозі і працював офіціанткою в середньому ресторані. А точніше було звичайне кафе, але іноді людина грає скрипку. На мій погляд він відігравав погано, а гості часто скаржались про нього.

Життя не цукрів, і його використовували, щоб бути проблемою. Я жив з моїми бабусями, дала їм всі гроші і витратив більшу частину мого часу. Я побачила хлопця. Програв гітару. Перед ним кладуть великий чорний чохол для приладу, і проходячи людей з часу, щоб гасити кожну маленьку річ.



Я не знаю, як він мене зачарував. Я пообіцяв зустрітися з ним, коли у мене було час. Після кількох днів мій інтерес не згасився і ми дійсно зустрілися. Його ім'я Ігоря. Солодкий музикант, романтичний з оксамитовим голосом, довгі волосся і блакитні очі. Як небо в середині липня.

Два роки відносин пішли дуже швидко. З моїм подачею Ігор був організований в нашому ресторані. Популярно з громадськістю та співробітниками. Він також вірив, що він не повинен йти до бару кожні 15 хвилин. Але останній виконавець, скрипка, гріхований.

Я чекав дитини. На жаль, я ніколи не отримав роботу в професії. Я мав працювати як офіціантка навіть в кінці дати. Ігор вже був улюбленим для публіки і зробив мене менш романтичними ознаками на сцені. Одного разу він і кілька інших музикантів пішли в інше місто для «хака».



У цей день все було як звичайно. Я не відчуваю себе, але я прийшов до роботи. Не вистачає дівчат. Я дуже втомився. Я пішов до спини. Я бажав сидіти до відпочинку, але раптом вівчарка стояла перед очима, і я був пірсингом різким болем. Я вийшов.

Я прокинувся в лікарні. Потрібно бути, поки мій чоловік був біля кімнати. Я дізнався, що я мав C-розділ. Восьмий місяць. Я намагався поговорити з Ігорем, але він знав все: медсестра сказав йому просто годину до того, як я прокинувся. Він не був. Очі стали рибними і блідо-шкірними блідами. Проживання в номері.

На наступний день прийшов бабуся. З конвертом. Вона сказала, що Ігор зібрав деякі його речі і попросив мені листа без відкриття його. Я нічого не знав. Виявляється. Мій чоловік обдурив на мене з жінкою набагато старше, і в поверненні отримав деякі кошти і обіцяє «пропустити» його як виконавець. Він не може лежати і листя сім'ї.



З тих пір багато років пройшли, мій син виріс і навіть пішов до школи. Він добре здоров'я, завдяки лікарям. Новий чоловік любить Ведмідь, і я люблю його. Так, кілька місяців тому, я мав піти на ринок, купити крупи і фари. На площі, яка завжди сповнена людей, я бачив дитину. Дитина просто сати на пластиковому відрі і оцінити вірші. Луд, прозорий.

А що зловив мій погляд, що це мій син. Дуже тонкий, з якоїсь причини в сонцезахисних окулярах, трохи поганий, але це обов'язково його. Я пішов до хлопчика, щоб дізнатися, що збирався. Він не знає мене. Зробив його вчив вірші і розкажіть на вулиці за гроші. «Діти добро від сліпого хлопчика. ?

Я нічого не розумію. Я назвав чоловіка і через своїх друзів, ми почали з'ясувати, що сталося. З’ясуйте, що хлопчик не мій син. Так ведмедик. Вони були братами, які були відокремлені. Тест показав ймовірність 99%. Як це сталося? Нікому пояснили все, що ми в лікарні. Він був переосначений і старий штат розсіяний.



Тоді я вирішив знайти чоловіка. Не було так легко, враховуючи, що від нього не залишилося новин. Але соціальні медіа допомогли. Не стала зіркою. Більше подобається музиканта-музиканту. Він виконує тут і там. Але мені вдалося зв'язатися з ним принаймні в текстовому форматі: телефон не був представлений на його сторінці.

Він розумів, що я промовив його, і сказав йому все без приховань. Виявилося, що наш син не жив, щоб побачити його народження: там був непристойний. Цей факт впливає на рішення Ігоря, щоб залишити родину. Але він знав, що було б приводити мене божевільним. Він вирішив подарувати мені подарунок прощання.

У цей день жінка з дуже сумнівним соціальним статусом була виділена з лікарні. Просто покласти, бездомний. Вона не хоче взяти її двома немовлятами і заявила, що вона залишить два десь. Ігор замовив його, щоб дати йому одну, і вона взяла іншу з нею, беручи всі гроші, які він був з ним. І я думаю, що ви розумієте.

р.

П'яти я в суді прямо зараз. Моя мрія – прийняти сліпий хлопчик. Він брат мій син. Неважливо, що хтось говорить, Міша мій син. І я не можу морально відокремити їх. Ігор чекав, поки не читав його відповідь. Усі мої питання ігнорувалися. У той же день він видали свою сторінку в соціальних мережах і зникнув. З'явилася з мого життя назавжди.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное