Яка різниця між єгипетською і грецькою стопою і як вона впливає на характер людини

Виявляється, футформ Про характер і походження людини дуже багато. І є ще один вид науки, який у вигляді пальок, ніг і підошви шукає цікаві візерунки. А потім подарує публіці дивовижні результати його пошуку.

І сьогодні видання. "Сайт" Поговоримо про форму ніг. А також те, що ім'я вони є, що походження вони кажуть, і які риси характеру приписуються до своїх власників дослідниками. Давайте подивимося, як це може бути точно.



Форма стопи
  1. Роман
    Ця форма стопи, коли великий палець, другий і третій пальці на одній лінії, вважається Романом. Експерти стверджують, що такі форми ніг були в могутньому римському імператорах. Як правило, людина, яка має римську форму стопи, характеризується ініціативним характером. Він швидко втомлює рутинку, він завжди готовий змінити щось. Життя-любителя і оптимістична, впевнена в собі. Але не завжди наполегливо досить, легко лікується поперекою. Якщо є гідні мотиватори поруч з такою особою, то він досягне багато в житті.





  2. Німецька
    Це форма ніг тих, хто завжди відчуває частину системи. А також ці люди стримані, акуратні, педантичні. І вони дуже хворі, готові зробити багато для гідної мети. У особистому житті вони рідко досягають успіху, тому що самореалізація найчастіше кладеться в першу чергу. Такій людині не буде відправлений романтичний, але він завжди готовий подарувати міцне плече.



  3. Грецька
    Другий пальчик, що протрудує далеко попереду, є ознакою володільця ніжної психічної організації. Цікаво, що ця форма стопи вважається досить рідкою - менше 15% населення. Найчастіше такі люди стають художниками, бо вони дуже схильні до краси. Вони також мають гарну інтуїцію і добре суперечать людям. Якщо вони не знайдуть кохану річ для себе, вони часто приймають шлях самозахисту.



  4. Єгиптянка
    Ця форма стопи відбувається близько кожного четвертого мешканця планети. Це люди з здоровою самооцінкою і стабільною психікою. Вони ніколи не поспішають, все йде за планом. Мир і стабільність цінуються більш ніж миттєвий успіх. Єгиптяни також стають надійними друзями, добрими сім'ями та батьками.



Яка різниця між формою «Кельтика» Келти
Незвичайна форма стопи, яка поєднує в собі ознаки німецьких і грецьких ніг. Імпульсивні люди, які виступають першими, а потім думають. Хоча така людина відрізняється підвищеною міцністю, але також має велику силу. І якщо «Келт» має щось на голові, то він навряд чи переконує його. Він просто не може визнати свою неправдивість.





Це цікаві візерунки, знайдені спеціалістами, для яких футформ Це ключ до свого персонажа. Цікаво, як ці описи підтверджуються в реальності. Так що я можу сказати мені, якщо все відповідає вашому випадку.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное