Я можу говорити про якість радянсько-era товарів за годину, є продукти, які я скористався протягом 40 років.

Вважають, що якість радянських товарів не була хорошою, тому люди високо цінували іноземні речі і хотіли їх отримати. Власне, радянська якість Це було на гідному рівні, і деякі продукти були настільки добре, що вони все ще затребувані сьогодні.

І сьогодні видання. "Сайт" Пам'ятайте деякі дійсно легендарні Радянські товари, які колись придбали наші бабусі, і сьогодні ми купуємо. І хто знає, можливо, багато років ці речі будуть використовуватися.



Якість радянських часів
  1. Автомобіль Niva.
    Звісно, сьогодні в пострадянському просторі привели чимало автомобілів, які були зібрані під час існування СРСР. Але це був Нива, який став дійсно культовим автомобілем, який успішно проданий навіть за межі країни. А завдяки відмінній перехресній, надійності, простоти та дешевості в плані ремонту, «Нива» в сільській натяжній зоні практично ідеально підходить для будь-якого моториста. Реальний радянський джип.

    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Сайт: www.vtb_nekro.com



  2. Сирний десерт
    У 60-х роках вони відразу закохалися в любові з радянськими народами. Ціна від 11 до 24 kopecks була відносно невеликою, а сир в магазинах завжди був доступний. Не дивно, що різні боози часто приймають сир для закусок. Крім того, на відміну від «піку в томаті», сир був упакований в фольгу, що було легко відкрити. Для виробництва використовуються тільки сир, вершкове масло, сир, вода, вершки, молоко і сіль. Цей продукт також досить задовільний, який також додано до його популярності. Не дивно, що сир сьогодні виробляється. У 2005 році на заводі зведений пам'ятник.

    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Опубліковано Nechaev Nastya 31 рік старийб (@nastja_kiss)



  3. Молочний шоколад "Аленка"
    Хочу згадати ще один культовий продукт, який виробляється з середини 60-х років минулого століття. Ми йдемо про молочний шоколад "Аленка", тому прикрашений радянськими дітьми. Згодом шоколад став настільки впізнаваним, що він став справжньою карткою СРСР. Це все ще виробляється сьогодні. Крім того, російські туристи навіть візьмуть на себе сувенір для своїх іноземних друзів або для відвідування персоналу в готелях. Цікаво, що сьогодні «Алонка» стає все більш популярним у світі. Цей шоколад експортується в Казахстан, Китай та інші країни.

    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Повідомлень ~ (@euphoria_my_mind)



Хтось став символом часу. «Червона Москва» парфуми
Є версія, що цей аромат був створений для Empress Maria Fedorovna. Хоча в СРСР воліють дотримуватися версії, що духи побачили світло в радянських часів. І я повинен сказати, що популярний аромат став своєрідним символом цього часу. Пляшки з парфумами ще раз з'явилися в кінотеатрі, наприклад, в фільмах «Дівчатки», «Привіт і добра», «Покровські ворота». Навіть сьогодні Red Moscow на продаж, і ароматна формула все ще зберігається секрет.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Марін (@mypar.fume)



Емальовані страви
Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Довгий стійкий і безпечний посуд приємно здивує любов до мільйонів будинків. І хоча сьогодні є багато більш сучасного кухонного приладдя на продаж, але емальовані страви також продаються добре. І, наприклад, неординарний Лісвенський завод емальних страв все ще функціонує. Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація Enamel Cookware (@enamelcookware)





Звичайно. УкраїнськаСписок. На жаль, кожен з наших читачів все ще має такі речі радянського походження, які продовжують радувати своєю високою якістю.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное