Я боїться визнати іноземною дружиною, яку ви повинні піти в батьківську країну, розмазувати, не чоловікові.

Переїзд за кордон Мрія багатьох молодих людей. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Хтось дійсно досягається зміною проживання. І хто стикається з несподіваними проблемами, такими як героя історії сучасного мистецтва. Що сталося і чи дізнався людина з ситуації, читайте далі в статті.



Коли я був 28 років, я пішов працювати в Португалії. Протягом своєї молоді, переїзд за кордоном був мій сон, який я працював важко досягти. Мої батьки не хочуть, щоб піти далеко. Але коли я почав заробляти гроші і допомагаючи їм фінансово, це було схоже, вони заспокоїлися. Я одружився за кордоном і ніколи не пішов додому знову. Він зберіг на зв'язку з родичами онлайн, відправив їм гроші і іноді відправив пакети з подарунками на день народження і Новий рік.



Я зустрів свою любов в Португалії. Спочатку нам важко спілкуватися, але з часом я дізнався мову і все впало на місце. Кароліна стала дружиною і народила двох дітей. Я дуже важко підтримувати сім'ю. Я ніколи не хотів, щоб зберегти гроші. Ось чому я не прийшов додому, бо це було дорого.



В цілому, наше життя розвивалася також і можливо, доки телефонний дзвінок не схожий на відбій від прозорого неба. Мої батьки ніколи не називають свого стільникового телефону, оскільки це було дорого. Ми використовуємо для дзвінків на Skype. Я був так страшним, я думав, що був неправильний з терміновістю. Але це трохи відрізняється.

Я підібрав телефон і в кінці телефону я почув мій голос матері: «Сон, привіт!» Як ви? Шукайте, ось Моє батько і я мав зустріч і вирішив запитати вас, якщо ви хочете піти додому. ?



Я був плутаний і другий я був безмовним. Мати продовжується, ви знаєте, син, це справа. Я не молодий, і буде 70 років. Це важко без вас. Я прийшов, жити з нами, допомогти. А якщо ви не хочете приїхати самостійно, ми не розуміли проїзд. Ми ніколи не були за кордоном.

Я відчув, як я маніпулявся. Моя мама знав, що я не приїхав, тому що я просто не міг залишити свою сім'ю. Так вона запропонувала два варіанти для мене, щоб вибрати їх рух. Але це абсурд! Мої батьки живуть добре: вони мають свою велику квартиру і котедж, мій батько приводить машину. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Чи не так?



Якщо я скажу дружину, що мій батьки хочуть переїхати або що потрібно відвідати їх, вона просто не розуміла мене. Я не хочу йти кудись! Португалія - мій будинок, мій діти ростуть тут і мій коханий дружина живе тут. Я 43 роки і маю власний життя.

Я спробував пояснити це батькам акуратно. Моя мама починала крітинг, назвав мене голодним сином і вішати на мене. Я вирішив не сказати що-небудь до дружини: немає необхідності зануритися на трифлі. Після цієї розмови він не прогулявся на дні. Я знаю, що я не зробив нічого неправильного, але я все ще відчуваю себе винним. Як позбутися від цього почуття? Може бути, ми повинні йти додому.

Іноді батьки починають маніпулювати своїм дорослим дітям і життю тиску для досягнення бажаної мети. Стара казка: «Ми подарували вам життя, тепер ви нам сказали» і виходимо з ротів старших мам і батьків. Але варто сказати про це дітям, які не можуть ставити своє життя на благо своїх батьків?



Що, на вашу думку, слід Артем зробити в цій ситуації? Відповідайте свою точку зору в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное