Готуємо над рецептом пишних млинців, після чого забудеться про заварених тортах

Сніданок мій улюблений вихідний день. Ви можете повільно приготувати млинці з начинкою, заварити міцну каву, і безшумно поснідати в теплому ліжку. Я не можу допомогти собі. Дуже смачний сніданок. Сьогодні Я покажу вам, як зробити млинці з заварною начинкою для сніданку.



У нас це блюдо називається млинці з чапом. У них можна додати шматочок шоколаду або яблука, млинці з ягодами дуже смачні. А якщо у вас є спеціальна сковорода з відступами для досконалих млинців, то внутрішня досконалість буде радувати. Але навіть з недосконалими круглими краями, повітряні млинці не поступаються за смаком. Я залишаю відео рецепт в кінці статті. Тепер для інгредієнтів.



Тест інгредієнти
  • 180г борошна
  • 2 яйця
  • 200 мл молока
  • 30г цукру
  • 2г сіль
  • 3g розпушувач
  • 30г рослинне масло


Вершкові інгредієнти
  • 300 мл молока
  • 3 жовтки
  • 60г цукру
  • 20г кукурудзяний крохмаль


Підготовка
  1. У глибокій ємності збити 2 яйця з цукром і щіпкою солі з королою. Залити 200 мл молока в яєчну суміш і добре перемішати.
  2. У окремому контейнері поєднують сухі інгредієнти: борошно сито, розпушувач і поступово вводять яєчно-молочну суміш. Потім заливаємо рослинне масло і добре перемішуємо.



  3. Тепер давайте заварити. У мисці приєднайте 3 яєчні жовтки, додайте цукор до них і перемішайте. Збийте жовтки з королою до тих пір, поки суміш яскравіше і збільшує обсяг. Потім додайте кукурудзяний крохмаль і ретельно перемішайте з жовтками і цукром.



  4. Залийте 300 мл молока в горщик. При бажанні молоко можна ароматизувати ванільною сутністю або ванільним цукром. Принесіть молоко до кипіння, але не чекайте бульбашок.
  5. Частина молока заливається в чашу жовтків і крохмалю. Перемішайте суміш і залийте її в молоко. Покладіть стейк з молоком на невеликий вогонь, і постійно перемішайте лікчину до загущеного. Коли крем починає бульбашки, видаліть каструлю з плити і дайте вершки охолонути. , 990 Р



  6. Поки крем охолоне, можна отримати варене тісто з холодильника і зробити млинці. Перемішайте тісто і прогрійте каструлю.
  7. Тепер речовина невелика: залити 1 ст.л. тесту на нагрітій сковороді. Коли тісто розтирають, поміщають в середину 1 ст. l. custard і охоплює другу смажену половину. Ну, притисніть млинці один одному і обсмажте їх на півгодини. Можна, знову, зробити млинці. Я маю на увазі, залийте тісто, дайте йому захопити її, вершіть зверху, і ложку тесту на ньому. Потім млинець м'яко покривається і обсмажується на іншій стороні.





Ці млинці красиві. Звісно, навіть якщо ви окремо подаємо млинці з заваром, це буде просто як смачно. Але уявіть радість дітей, коли вирізати млинець, і це начинка! Я рекомендую вам подивитися хороший відео про те, як запекти ці прекрасні млинці з начинкою.

про:blank

А заварка зробить навіть сухий шматок лаваші смачним. І якщо це свіжі м'які млинці, то все зрозуміло. Так, це не швидкий сніданок, тому я зроблю млинці в неділі. У цей день ви можете пообідати перед обідом і насолодитися пізнім смачним сніданком з коханою людиною. Спочатку рецепт здається складним, але коли ви хочете щось смачно, і в той же час, простий, то нічого не складно. Чи не це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное