Хадід сімейний сенсорний пандора коробка, Bella Hadid приймає страждання і вигорає

Bella і Gigi Hadid Багато років поспіль на престолі модного Олімпу. Дівчата зняті за відомими брендами сегменту розкоші, запускають дизайнерські колаборації з відомими коутюрієрами, ходять на кішках шоу зі світовим ім'ям. Але нещодавно родина Хадід звернулася до коробки Пондора. Проблеми знизилися на кожній з красивих сестер.



GettyImages Bella і Gigi Hadid 11 листопада в цьому році Bella stunned її багатомільйонно-dollar аудиторія зй Дівчина розмістила серію картин на своїй персональній сторінці в Instagram, в якій вона виглядає дуже втомленою і крісельною. Белла відповіла заяву про дочку актора Віллі Сміта. У короткому відео Вілуков Сміт заявив, що психічне здоров'я тісно пов'язане з мистецтвом і самодобутнім.

Bella подякував Поведінка для свого кандора і приймала, що вона стала трохи легше для її не тільки. «Соціальні мережі не реальні. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Іноді важливо знати, що ви не тільки. Я хочу сказати, що ви не тільки, я з вами. Я люблю тебе, бачу тебе. й

Bella Hadid Зловживання вібрані абоненти, тому що раніше вони побачили тільки красиві фотографії, неймовірна фігура, строгий вираз обличчя - особливість бренду Bella. Її заява викликала величезний резонанс, але любителі тепло прийняли чесну історію моделі. Пост з визнанням і розривними фотографіями вже зібрав 2 млн вподобань.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Bella (@bellahadid)



Важкий час, але вболівальники раніше не турбували, що де Белла пішов.й Дівчинка не з'явилась на декількох високопрофільних скринінгах, тому її сестра Gigi shone на кітах самотній. Вентилятори в соціальних мережах відразу почали будувати теорії про те, чому це відбулося.

Серед можливих варіантів відсутності Белла на останніх шоу Gucci були підозрені незгоди між знаменитістю та її моделювальним агентством, або навіть бажанням дозволити старшим Gigi, щоб тріумфально повернутися до моделюючого світу. Як тільки Gigi Hadid Нещодавно відновився з пологівй

Але правда була набагато більш жорстокою. Мали Хадід визнав, що боротьба За кілька років психологія. «Це природно, щоб відчути, що ви не знаєте, що ви робите. Кожен відрізняється, але вони можуть відчувати себе таким же чином. Не знаю, що робити. Кожен відчуває його, але вони намагаються приховати його. й

«Згадайте, що ви не тільки. Це як роликовий берег, де є вгору і вниз, але навіть є точка, де все зупиняється. Наприкінці тунелю буде світло. Самодопомога в такій ситуації не є варіантом, модель сказав.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Bella (@bellahadid)



Підтримка та розуміння: У мене було досить вигорання і поломки за останні кілька років. Але я дізнався, що чим більше ви працюєте з вашими проблемами, тим краще, що ви маєте справу з ними. Щодня вона заважає, щоб поділитися цією правдою з вами. Дякую за прослуховування, вона сказала. молодший майже 50 млн. дол. США.

Один з перших коментарів залишив Gigi Hadid. «Я тебе люблю». Багато представників моделі світу і звичайних шанувальників затопили Bella з словами підтримки, розуміння і вдячності. Більше, ніж коли-небудь. значення Ті знаменитості, які не приховують своїх обличчя за десятки фільтрів і масок.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Bella (@bellahadid)



Скандал в сім'ї Hadid голосувати Bella riveted ще докладніше до Hadids. Недавній час був скандал між коханцем Gigi Zayn Malik і матір'ю моделей Yolanda Hadid. Йоланда заявив, що він і Зане мав серйозний карель і хлопець навіть спробував підштовхувати свою матір-в-праву в шафу.

Зане пояснили, що це були лише слова. Він не змусив сили на Йоланді, але прийшов до свого дому з Гігієною. Гіги. Я запитав про конфіденційність з медіа.Тепер сім'я і поліція намагаються дізнатися, що дійсно сталося між Заін Малік і Йоландою Хадід, що день. Крім того, Зане намагається не втратити можливість підняти спільну дочку Хай.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Gigi Hadid (@gigigihadid)



Звісно, були ті. Хто не вірив Белла?й Ці люди стверджують, що модель добре заробляє, і тому може дозволити собі відвідати хороший спеціаліст. Там були і ті, хто написав, що вони не взяли на себе картину про себе кожен раз, коли вони псували. Зняти мешканців і реальність скандалу між матір’ю моделей і співачкою Зайн Малик.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Gigi Hadid (@gigigihadid)



Sisters Bella і Gigi Hadid Я щиро хочу Bella і Gigi Hadid Вони змогли подолати свої проблеми. Але важливість визнання Белла не може бути застарілим. Зараз багато людей, мільйони молодих чоловіків і жінок по всьому світу, можуть випробувати самооцінка Через соціальні медіа. Люди вірять красиву картину без мислення про фон. І виходить, що іноді буває реальний хаос.

Ретельно стежити за психічним і фізичним здоров'ям, дорогою абонентом. Пам'ятайте, що чистий slicked соціальні медіа часто нереальні. Ви не повинні ставити себе в кадрі, який придумав хтось інший. Визначте свої особисті кордони і завжди будете самі.

Фотозвіт та стаття .

Категории

Смотрите также

Новое и интересное