Veniamin попросив його бабуся показати його старі записи, не залишив мансарду на 5 годин

І ви пам'ятаєте, як ми слухали. Історія А пісні як дитина? Особисто я часто слухав записи ... дитячих записів. Тепер вони будуть називати аудіоісторами. Вони були частиною мого щасливого, любого світу.

Покупець Фаміляр Бенджамін отримав свою бабуся, щоб показати його старі записи, не залишив мансарду за 5 годин. Скажіть деякі копії дійсно безцінні!



Дитячі альбоми Сьогодні видання "Сайт" Ось чому антикваріат є полюванням. рекордерй Ми також пропонуємо запам'ятати ваші улюблені дитячі записи. Вони ностальгія в хвилину!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано vremena_i_gody (@vremena_i_gody)



Моє перше знайомство з дитячими записами через голос Володимира Висоцького. Я не знаю, що це було, але я вже був знайомий з тихим і розумним голосом, що sang, щоб я торкнувся від Аліси з Wonderland рекорд. І дізнався всі пісні в серці.

Тоді були смішні пісні про «Гірффа і Паррота» і багато іншого. Тоді більш серйозний і дорослий, але любов сталося прямо тоді, в тиші будинку, біля старого рекордиста.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація від Вінтаж#Антикваріат#USSR (@vintage_babyshkinogo_syndyka)



Цей запис дитячих казок, які виступали Висоцьким, був шедевром з важкою долею. За 3 роки, заборонений, критизований, а потім вийшов. І він відразу став кращим І була правда, і таємничість, і легкість, і любов, і інтелект, і гумор.

Якщо ви не чули, обов'язково послухайте. Тепер в Інтернеті можна знайти запис. Це правда, що вініловий гравець Він звучить особливим.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано HEART_ on_line (@heart_on_line)



Люблю мене як дитина і «Незнака» Носов, особливо пам'ятаю «Незнака на місяць»!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Vinyl Retro Book (@knigi_vinil_retro)



Ви пам'ятаєте красиві пісні від Бременів музикантів?

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Vinyl Retro Book (@knigi_vinil_retro)



Але Маршак «Cat House» з якоїсь причини я завжди не хотів.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Роман (@sale_vinyl)



Я теж пам'ятаю казку «Фінист прозорий фалкон». Тоді я дивився на телевізорі, але був трохи розчарований, тому що в моїй уяві після прослуховування запису персонажі мали виглядати трохи інакше.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Stas Zaplin (@stastsaplin)



Ви знаєте, де найбільший світовий світ. виробництво? У СРСР! До початку 90-х років видобувається близько 100 мільйонів вінілових записів на рік. А потім записки прищепили компакт-диски.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація від СРСР I продає речі (@vintage_sr_70_80e)



Що таке значення запису? Як перенести атмосферу, звук. Історія Той факт, що вони більше не випускають, що означає, що він збір винограду, рідкість.

На початку 2000-х рр. суспільство пережили революцію в розумінні. Унікальність, недосконалість і навіть ніша, яка супроводжує виробництво і зберігання записів, зробили вініл флагман цілої культурної галузі. Прагностика записів Це була перевага!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація від СРСР I продає речі (@vintage_sr_70_80e)



Справжні любителі музики порівнюють крихкість записів з життям людини, враховуючи їх духовність і реальність. На відміну від реплікованих цифрових записів, які вони кажуть, можуть бути репліковані або знищені з одним ключем.

Вінілові любителі в Лісабоні радять піти в Фейра-да-Ладра фрея або Ринок Тифів, де можна знайти відмінні колекціоновані вінілові диски з усього світу.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація від СРСР I продає речі (@vintage_sr_70_80e)



За останні десятиліття розвиток технології досягло дуже вражаючого рівня. І залишається сенс ностальгії. Хочу поглянути і подивитися на речі з СРСР, щоб познайомитися з старшим поколінням. Вони передають духу СРСР і легко повертаються до дитинства!



Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Лара (@vintage_otk)



На старі дні. Радянські казки Ми підняли кілька поколінь наших земляків. Це казка, яка навчає маленької честі, смертності, доброти і взаємодопомоги. На мій погляд, дитячі записи є дійсно скарбами, і є більше і більше людей, які розуміють свою істинну цінність.

У вас є дитячі записи, коли ви були дитиною? Яка історія ви послухали найбільш?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное