Я помітив, що через 40 років, гроші не так необхідно, я практично не витрачаю на зовнішній вигляд, подорож фарширований кам'яною стіною

Чоловіки люблять сказати, що жінки дивні істоти. Всі вони одружилися і всі вони потрібні гроші. Хтось погоджується з цим, хтось буде праведним. І, тим не менш, жінки різного віку, як правило, не до матеріальних речей: Чим потрібна жінка після 40 років? Звісно не гроші, Лена сміється.

Цього року Лена 46 років, вона не вважає себе старим, але не викликає себе молодим. Лена живе окремо, вона не приховує, що вона прагне до хорошого прибутку. І тепер Лена впевнена, що щастя не в грошима.



Яка жінка потребує після 40 років «У 20 років я ніколи не був достатньо грошей» Я завжди потрібен щось: макіяж, красиві речі, я хотів піти в ресторан, а іноді хочу піти за кордоном з друзями. Я завжди люблю подорожувати, і я не думаю, що це варто. По-перше, подорожі нові враження, знайомства, ніжні спогади.



Я ніколи не хотів дітей. Я хотів би зробити гроші тільки на їх утримання. Якщо ви не будете багаті на 40 років, ви ніколи не будете багаті. Я був успішним після 40 років. Не потрібно нічого.



Я використовую, щоб подивитися на красиві сукні та прикраси. Коли я отримав хороший дохід, я почав купувати все, що я хотів. А потім я зрозумів, що я не так зловив красиво одягнені манекени в вікнах, дорогі сережки і останні iPhone.



Я не можу сказати, що я припинив погляд на мій погляд. Є багато домашніх великогабаритних засобів, які не гірше придбаних кремів, бальзамів і масок. Я не зацікавлюся перев'язкою і марафоном протягом двох годин на добу Крім того, не так багато гідних чоловіків покинули.

Я відвідував багато місць і побачила прекрасні місця. А потім я половив себе мислення, що це все одно. Картина повторює себе. Після 40 років ви починаєте стежити за здоров'ям, фігурою. Не можна просто погуляти в ресторан і замовити те, що я хочу. Все з'їжджається від талії миттєво.



У мене є капсульна шафа класичного одягу, яку можна носити протягом багатьох років. Пара сережок і кулон. Не потрібно багато грошей, щоб добре виглядати. Я знаю, що ви можете їсти прості продукти, ви можете грати в спорт в будь-якій точці світу і не повинні платити гроші за це тренер. Гроші зважені, кидаються на життя, а потім не знають, що його провести. й



З редакційного офісу Лена досвідчена ейфорія від витратних коштів. Вона працювала твердою і отримала стабільний дохід як винагороду. Виявляється, якщо ви усвідомлюєте всі мрії, людина усвідомить, що для багатьох рад життєвих грошей не потрібна. Коли ми молодий, ми хочемо бути такими, як інші, мають дорогі гаджети та гарний одяг. Але чим старіше ми отримуємо, тим простіше ми маємо справу з матеріальними речами.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное