Моя мама мене, якщо я скаржаю, що я занадто втомився, бо радянські жінки вдалося зробити 100 разів більше, ніж ми зараз.

Неважливо, наскільки успішні діти, незалежно від того, що вони роблять для суспільства, це все одно. нещастя батьків Вони змащують. Це частина проблеми з батьками і дітьми. «Я використовую для вивчення та роботи, і навіть приніс вам» або «Ви в моїй армії, безумовно, не змогли здійснити послугу». Ось ми 2 роки тому, бойовий крок. Що? Рік подається - і додому? Мило! Справедливість?



Але сьогодні ми хочемо розповісти про роботу. Або ж, ставлення батьків до роботи своїх дітей. Не секрет, що світ змінив багато останніх десятиліть. Багато процесів стали автоматизованими і не вимагають особливих зусиль. І тепер старіше покоління боляче.

«Чому ви втомилися?» Типова фраза з мами або мати-в-законі, яка засуджує молодшу жінку. «Це був різний в наш час». Не дивно, що це дійсно є. Припустимо, сьогодні покоління є фізично слабким, менше, ніж попередній. І це не секрет.

20 або 30 років тому, якщо людина не виходила зовні, наприклад, через холод або інші не найсерйозніші захворювання, це означалося наступне. Він мав варити, заковтнути, очистити будинок, вимити речі (звичайно, звичайно) і так далі. У селах, так як зазвичай тренуються дрова, годують тваринництво, роблять сад або насіння матеріалу. Принесіть воду, гірше.



Тепер, звичайно, речі різні. Харчування від доставки. Розумний пилосос очищає квартиру, пральна машина виконує свою основну роботу - миття. Не вогненна, просто центральне опалення або котел. І потрібно годувати тільки котом або собакою. Молоді люди простіші, це факт.

Знову автомобілі, які використовуються, щоб бути особливою розкішю і часто доводиться ходити до роботи. Громадський транспорт розвивався дуже поступово, і тільки підземні мільйонери використовували таксі. Помилки. Думка...

Зараз автомобілі стали більш доступними, є автобуси, мікроавтобуси, таксі з низькими цінами. І якщо ви не хочете чекати під час руху, враховуючи точну ситуацію, ви можете, як правило, попросити роботу з дому. Це стосується, звичайно, тільки офісних працівників. Тим не менш, їх кількість значно зросла. Дякуємо за присутність інтернету.



Навіть такі робочі професії як столяр, навантажувач, токар і так далі, вони змінилися. На заводах, майстер-класах. Навіть навантажувачі перевозять важку багажу не на власній гущі, але на легких тракторах. І вони роблять це в доля Більше роботи, ніж раніше. Ні, ручна праця залишалася, але не на таких глобальних масштабах.

Тепер поговоримо про білий комір. Поглиблене ставлення до них. Натискаючи на комп'ютери, натискаючи кнопки, нічого не робимо і зробивши багато грошей. А потім вони сплачують передплату в тренажерному залі принаймні трохи зменшують дзвіночок і п'яту точку. Вимкніть інтернет, ви не зможете навіть варити яйця.

Припустимо, що звуки дуже спокусливі. Але є нюанси. Якщо вважаємо, що більшість з них турбує здоров'я спини, руки, спини. Це зрозумілий, робочий клас. безбарвнийІ з часом наслідки неправильного ставлення до вашого тіла може проявитися.

р.

Але з яких причин кожен забув про постійний головний біль від перевантаження в тих же бухгалтерах або програмістах. Втрата зору в кожному другому співробітнику. Проблеми з хребтом, внизу спини, навіть ніг. Все через постійне проживання в одному місці. Ми не згадували про проблему «синдру тунелю» від роботи з мишкою. І інші немарковані захворювання.

Крім того, офісна позиція передбачає постійне обробки. У разі необхідності бути завершено. Не менше після робочого часу в офісі, в домашніх умовах. І намагатися створити щось творче з постійним недоліком сну - це безповоротний бізнес. І улюблена річ великої більшості офісних працівників пальцій Він може змінити характер на гірше, а звички, і роботу позбавлена, в кінці.



І стандартний працівник, хоча він спрагий весь день, може піти додому в кінці дня з спокійним розумом. Яка відповідальність? Для зміщення босів. І важливіше, зарплати службовців не завжди відрізняються за розміром. Якщо дівчина зважилася 40 кілограмів, які нічого не роблять, але кавові печиво в день, йде додому, кожен буде сказати, що вона нічого не зробила. Спробуйте 8 годин на телефоні з незнайомцями і поясніть їх, чому цей мобільний зв'язок не працює належним чином другий день.



Так, вона використовується для фізичного виховання. Але ще до, 100 років тому, він не був солодким. Це, мабуть, чому людство розвивається. Так він перенаправляє його розум і працювати, щоб полегшити його нащадків? В іншому випадку, що точка? Діти не відлякуються для нового ритму життя. Їх батьки дали їм підтримку, основа для нових досягнень і експлуатації. Це реальний прогрес людства.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное