73-річний Мае Муск глянець в розкішній вишитій сукні з нової колекції українського дизайнера

Мама Маска, тим самим Елоном Муск, який побудував SpaceX і Tesla (і не тільки), особистість дуже примітна і яскрава, пропущена безліч складних тестів. Зараз вона 73 і вона модель, дієтолог, мати трьох дітей і бабуся десятих онуків.

7 листопада на церемонії нагородження дизайнерів моди в Катарі, Мае Муск спалахнув лаванди з нової колекції українського дизайнера. Мати відомого інноватора і інженера в ньому просто дивовижна. Багато критики зауважили цей образ як супер успішним і стильним.

Сьогодні видання. "Сайт" покаже образ Мае Маска від львівського майстра і розповість, чому дівчині повинні виглядати вишитийй Великий приклад



Мама Маска Елон Муск працював моделлю з 15 років, але через 60 років її моделювання кар'єри продовжували. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Так це було 7 листопада, коли в Дозі взяли участь у конкурсі Fashion Trust Arabia

Захід організований некомерційною організацією, яка підтримує розвиток аспіраційних дизайнерів в країнах Близького Сходу та Північної Африки.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Made of Loveworldwide (@yuliya_magdych)



Мае Муск біле плаття вишите квітами з нової колекції весняно-літнього сезону - 2022 від Український дизайнер Юлія Магдич. Стильна вишивка доповнюється сумкою від Dior.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Made of Loveworldwide (@yuliya_magdych)



У цьому образі 73-річної травня підкорили всіх. Я хочу, щоб мій мама на день народження! Вишиті сукні світлих кольорів надають жінці будь-якого віку чарівності. І цей вид нарядів візуально зменшить роки і привертають увагу до жіночої краси. Вони підкреслюють найкращі.

Не кажучи вже про те, що вишивка несе сакральний код. Вишивка працює як талісман від поганих поглядів і як магніт для благополуччя і благополуччя. Так Мае Муск не пропустив, одягаючи сукню від львівського дизайнера Юлії Магдича.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Made of Loveworldwide (@yuliya_magdych)



На шляху Юлії Магдича, вона створює українські вишиванки на половину світу протягом декількох років: від Америки до Близького Сходу. Вишиванка з українського дизайнера вже зношена в більш ніж 35 країнах світу, таких як США, Мексика, Франція, Італія, Австрія, Німеччина, Греція, Іспанія, Туреччина, Велика Британія, майже всі країни Близького Сходу. Молодь!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Made of Loveworldwide (@yuliya_magdych)



Багато знаменитостей вибирають наряд від талановитої Юлії Магдича.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Made of Loveworldwide (@yuliya_magdych)



Як про це зображення?

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Made of Loveworldwide (@yuliya_magdych)



«Не єдина жінка в світі, яка не підходить для вишивання!» – каже дизайнера, і я не згодні з нею!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Made of Loveworldwide (@yuliya_magdych)



Я також пропоную дізнатися, як підняти сина на прикладі матері Елона Муска. Головне, щоб вірити у вашій дитині і в будь-який спосіб підтримати всі свої підробки, навіть якщо вони здаються смішним і приреченим на тебе!



Мама маски, незважаючи на величезну фортуню сина, все ще активно позбавляє від глянцевих журналів, пише книги, лекції про здорове харчування і вміло використовує соціальні мережі.

Як ви Травня Муска У цій сукні? Чи хотіли б ви полюбити деякі наряди з Юлії Магдича?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное