Moses Mendelssohn був humpback і non-casist, але дуже розумний, тому він підкорив красиву Frumtier.

Фелікс Мендельсон Німецький композитор, який одночасно створив безліч геніальних творів. Його культовий марш, колись написаний для гри A Midsummer Night's Dream, як і раніше звучить практично на кожній весільній церемонії.





Ім'я музичного творця асоціюється з багатьма цікавими фактами, які ми розповімо вам в нашій статті. Ми не можемо чекати, щоб розповісти про неординарну історію діда композитора, філософа Мойсе Мендельсасона. Ми впевнені, що вам сподобається!

Felix Mendelssohn Felix Mendelssohn був народився в a багата сім'я. Як дитина почала займатися плаванням, малюванням, музикою і верховенством. Подарований хлопчик прочитав багато і вивчав літературу. Він був красивим і талановитим і може легко стати будь-яким, але він вибрав музику.





Майбутній композитор навчив фортепіано і скрипку. Як 9-річному, він вже був піаністом. Через рік він з'явився перед аудиторією як вокаліст. Навколо той же час він почав композувати свою музику, яка була дуже легкою для нього.

У віці 12, Мендельсон зустрів Йоганн Готе, який був вражений талантом молодого творця. Фелікс був відомий, коли він написав перенапругу «Друга нічна мрія» у віці 17 років. Після 6 років Просійський король змусив композитора писати музику для комедії однойменного Вільяма Шекспіра. Це як походи на весілля.





Кар’єра Мендельсона розвивалася швидко. композитор почав виконувати не тільки вдома, але й в інших країнах світу, де він знову запросив. Але Фелікс ніколи не припинив там і заснував консерватор Leipzig. Університет Лейпциг присудив йому звання доктора філософії.

Фелікс Мендельсонський весільний марш не живий, щоб побачити його марш стати знаковим. Він загинув без виживання смерті сестри Фнянь.



Тільки 11 років пізніше культова робота композитора була виконана на весіллі Корона Принца Пруссії Фрідріха Вільгельма ІV і англійської принцеси Victoria Adelgeid. Дівчина була 14 років, і вона особисто обрала композицію на весілля. Звідси, Мендельсонський похід був розглянутий весіллям.

про:blank

Мойсей Мендельсон був дідом легендарного композитора. Знаменитий філософ Мойсе Мендельсон. Марк Віктор Гансен написав про це у своїй книзі Курячий суп для душі: 101 Найкраща історія. Я хочу зустріти цю неймовірну історію.



GettyImages Moses Mendelssohn не відрізнявся від краси. Він був невеликим, але також хунбеком. Після того, як в будинку Гамбурзького купця він побачив свою красиву дочку Фрам'я і закохався в неї з першого погляду. Але дівчина не хоче виглядати на такому фреаку.

Перед тим як залишити, Мойсе повинно бути відвагою і пішов до кімнати, щоб поговорити з нею в останній раз. Дівчинка була ангелічно хорошою, але той факт, що вона ніколи не виглядала на його боляче Мойсе в серці. Він соромився почати розмову, але нарешті запитав:

до Ви вважаєте, що шлюби в небі?
«Я роблю,» Відповіли, все ще дивляться на підлозі. - А ти?



- Я теж. Ви знаєте, в небі, коли хтось народжується, Бог вирішує, хто він маррі. Коли я народилася, то вказував свою майбутній наречений і додав, «Для дружини буде безглуздим». Тоді я виправив, «Лорд, занурення!» Як важко жити в світі жінки, щоб жити в світі! Дорогі друзі!

Фрам'я дивилася в очі і пам'ять перенесли в її серце. Вона дала Мендельсону руку і стала вірною і люблячою дружиною.

Тепер ви знаєте трохи більше про відомого композитора. І якщо ви любите музику і любите роботу Фелікс Мендельсон, обов'язково поділіться улюбленими роботами цього творця в коментарях. Класична музика буде жити назавжди!

Фото в статті

Категории

Смотрите также

Новое и интересное