Пиріг "Лемоннік", який допоможе пристосувати застарілу матір'ю, начинку медузи розтоплять навіть найхолодніші серця

Вирощений торт в духовці означає, що за годину батьки чоловіка прийдуть до відвідування. Я точно знаю, що це таке. романш допоможе пристосувати застарілу маму, начинку ясен розтопиться навіть найхолодніше серце.

Сьогодні видання. "Сайт" Поділіться рецептом ідеального. торт-мейк Для любителів лимонної гіркості. Це як мармелад!



Випечений торт в духовці Інгредієнти для тіста
  • 280г борошна
  • 50г сметана
  • 60г цукру
  • 150г вершкове масло
  • 10г ванільний цукор
  • 2g розпушувач
  • щіпка


Наповнення інгредієнтів
  • 300 г лимонів з шкірою
  • 150г апельсини (без шкірки)
  • 30г крохмаль
  • 150г цукру


Підготовка
  1. Запитайте на борошно, а потім перемішайте його з щіпкою солі і розпушувачем. Додайте холодне масло натерти на тертці, натріть борошно маслом в невелику крихту. Масло можна замінити маргарином.



  2. У окремому контейнері змішайте сметану з цукром і ванільним цукром. Додайте рідку суміш до борошна і перемішайте тісто.



  3. Тісто ділять на дві нерівномірні частини. Більшість його рівномірно розподіляється у вигляді випічки, покритих пергаментним папером. Форма з тесту з боків висотою близько 1,5 см. Поставте 60 хвилинну тестову форму в холодильнику. Невелика порція тесту загортається в харчовій плівці і направляють на морозильну камеру також протягом 60 хвилин.





  4. Візьміть пілінг від лимонів. Наріжте лимони на шматочки, видаліть кісточки. Очистити апельсини від шкірки і також нарізати на шматочки. При бажанні апельсин можна замінити натертим яблуком. Подрібніть шматочки блендера лимонів, апельсинів та зефіру.



  5. Залийте цитрусову суміш в каструлю. Додати будь-який крохмаль і цукор. Покладіть каструлю на вогонь і варіть, помішуючи, поки начинка повністю загущена.



  6. Прохолодити начинку і потім залити її на тісто. Зверху начинки викласти тертим тісто з морозильника. Випікайте торт в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 45-50 хвилин до готовності.



  7. Готовий терт. лимонний пиріг посипати цукровою пудрою. Бодибилдерши!





І отримати більш детальну інформацію з рецептом, дивитися відео з кухар-канал "Плазанний апетит!" На каналі чарівної господині Ірина Подолян ви можете знайти багато точних і перевірених рецептів, які з'являються з першого разу і hurrah!

про:blank

Я також пропоную ознайомитися з інструкцією для приготування дуже торта Ankovo, який Tolstoy любив так багато. Ім'я днів без пирога Анкове, як і Різдво без дерева, Великодня без прокатки яєць.



Витончений торт в духовці називає будинок на стіл цитрусй До речі, це «Лемоннік», що я лікував мій друг-футюрний мати-в-право на першій зустрічі з батьками мого чоловіка. Я був її улюбленою дочкою-все!

Розтоплення м'ясного тіста цього тіста відмінно доповнює кисло-солодкий смак мармеладної консистенції цитрусової начинки. Цей торт можна зберігати близько 4 днів в закритому контейнері.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное