Чоловік повернувся після заробітку і повідомив, що він обіцяє розлучення, щоб орендувати 2 номери в нашій квартирі

У наш час часто вдаються різні способи додаткового заробітку. Наприклад, оренда власної житлової площі. Однак іноді на цій основі непередбачувані обставини, коли небажані гості зобов’язані залишити. Вони не мають такого бажання. Як виселення тенантів законно і що це приймати?



Ваш будинок - ваша фортеця. І ви маєте право захистити його. Ви просто повинні знати їх. Наш читач, наприклад, розуміє, що надлишок людей в будинку є проблемою. Але нічого не можна робити про це. Циркумстанс змушує нас шукати компроміси. І можна лише вгадати, що це може призвести до передбачуваного майбутнього.

Ми є звичайною сім'єю трьох людей: мене, мій чоловік і мій маленька дочка. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Ми одружилися з любов'ю і досягали все самі. Ніщо, в загальному, неординарний.

Моя людина звикла до успішного бізнесу. Стійкість товарів з Китаю та інших країн Азії. На жаль, не було конкурентів, але не менше клієнтів були запасні. Ми не витрачали гроші бездумно, але врятували. Пізніше вони знайшли один хороший варіант і придбали трикімнатну квартиру. На день руху я був більш радісним, ніж навіть на мій день весілля, чесно.

З кожним роком все гірше. Мало хто-небудь почав з'являтися конкуренти. Доставка товарів і поїздок в Китай призвело до великих сум, і всі переваги, відхилені до наших очей. Але ми не впоралися і зуміли інвестувати в ремонт. Для того, щоб оновити автомобіль, як старий почав розпадатися на ходу.



На жаль, за цей час чоловіча справа принесла крихти, які вистачало для харчових і корисних векселів. І почалася пандемія. Ми вирішили працювати над годинником. Ми не будемо бачити один одного, тому це не так важко для мене. Спостереження приносило більше або менше хороших грошей, і чоловік не скаржався на втому.

Повернувшись з іншої поїздки, він помітив мене на телефоні про важливу розмову. Згодом він пояснив ситуацію: той факт, що на роботі він зустрів жінку. Вона допомогла йому багато, і він хотів платити її назад з однаковою монетою. Той факт, що Ліза, подзвонити її, мав два дітей і маленьку собаку.

Циркумстанци розвивалися таким чином, що Ліза буде потрібно жити з нами в місті. Де гроші з однієї мами? Але ми можемо допомогти їй. Ми подаруємо жінці 2 кімнати у нашій квартирі. Гроші не будуть зайвими, а з їх допомогою можна придумати щось з новим автомобілем. Виходить, один постріл двох птахів з одним каменем.



Я поцікавити собаки через баркінг і все. Акуратно, інші люди не цікавлять мене занадто багато. Особливо коли вони маленькі і кричуща. Я шкодую, але це мій характер. Ваша дитина є одним, але незнайомці по стіні є абсолютно різною ситуацією. А з ремонтом можна сказати заспокоїти, а запах собаки вбити залишки комфорту в будинку.

Але я не можу сперечатися з чоловіком. Він мій застрах. Якщо це не за своє рішення, то все, що я вже не сталося. Він вірно голова сім'ї. Що не означає, що я повинен бути його покоївкою або його нянькою. Але останнє слово при прийнятті важливого рішення завжди його.

Мій чоловік вирішив, що один номер був достатньо для мене. Моя дочка і спати разом з будь-яким Вона ще мала. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Життєрадісна жінка, коли чоловік не є домашньою протягом місяця.



Я не можу вірити вуха. незнайомці в квартирі. шум. Я не знаю, як варити або мити. Після того, як ви розділяєте рахунки за воду, світло і газ? І я не маю сумнівів, що одна жінка з дітьми, ймовірно, вже в пошуках надійного чоловіка. Як відреагувати на такі гості? Коротко, темрява. Що робити, я не знаю, немає ніякого способу змінити. Я шукаю роботу. Це краще, ніж сусіди.

Не так складно, якщо ви знаєте ваші права. Є два типи відносин оренди: договірна та безй В обох випадках мешканці можуть бути засуджені без особливих проблем.



Якщо все було оформлено законом, причини припинення договору може бути наступним чином:

  1. Плата за проживання.
  2. Використання квартири в інших цілях, які не обговорювалися з поміщиком заздалегідь. Хостел, офіс, навіть перетворений в приватні садки.
  3. Комунальний борг. У випадку, якщо орендаря сплачує за це за договором.
  4. Відсутність догляду за житлом або пошкодженням.
  5. Неприйнятна поведінка, порушення тиші через 23 години, конфлікти з сусідами.


Будь-який з цих причин зробить. Але якщо ви пішли на більш простий шлях і не робили ніяких угод з орендарями, не варто хвилюватися. Ви можете вирішити всі спори мирно або звернутися до правоохоронних органів. У другому випадку 90% жителів негайно залишать свій житловий простір.

Р

Ваш будинок або квартира повинні бути кращим місцем на землі. Комфортний, комфортний. Місце, де ви малюєте енергію. Я хочу повернутися до. Тому, незнайомці в особистому рай завжди будуть сприйматися з певним ступенем подразнення. Але іноді ви повинні мати компроміс. Це до вас, хоча. Біль вибору не простий тест.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное