Моя людина - сміливий капітан, але більшість хто любить повернутися до нашого затишного будинку.

Створення домашнього комфорту своїми руками не складно. Головне - врахувати думку всіх, хто живе там. Пам'ятайте, що без поради щодо створення затишку в будинку не буде працювати, якщо результат виходить. дивнийй Але це люди і настрій, які створюють приємну атмосферу для дому.

Будинок або квартира повинні бути однією з основних джерел тепло, радість і гарний настрій для кожного члена сім'ї. У вас є кілька важливих аспектів, які ви хочете розглянути, якщо ви хочете, щоб ви зрозуміли Мої батьки завжди хочуть піти додому.й Сьогодні ми будемо говорити про кожного з них. Я буду говорити про те, що це важливо для мене особисто. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.



  1. Чисті лінії та замовлення Навіть якщо ваша родина має дуже середній дохід, чистота може бути доставлена швидко і недорого. Так, меблі не може бути від Ikea, але вона не буде пилу. Навіть якщо ваш журнальний столик вже десять років, це не важливо занадто багато. Але він не відкинувся від удару зайвих дрібних речей. До речі, більш різні речі на поверхнях, здається більш незрівнянне житло.





    Важливо дізнатися, як правильно організувати простір. Навіть в невеликій квартирі можна легко звільнити багато місця. Вирішуйте, які ви хочете. дійсно потрібноЯкі тільки займають площу. Прості. Підвіска Додайте кілька точок до комфорту.

  2. Лікування орендарів У другому місці для мене, як подобаються і як вони лікують. Навіть найсвіжіші і найкрасивіші будинки можуть стати ненавидимимим місцем, якщо ви привітали спочатку з ніздріжкою, а не спекотною вечерею, наприклад. Не запустіть зустріч з звинуваченнями, навіть якщо ви незадоволені чимось. Нехай людина в'їжджає в будинок, вимити руки і заспокоїти трохи.





    Ви не вірите, що це важливо. перше враженняй Увечері гості можуть повечеряти в теплій атмосфері. Але злий погляд, заморожування непристойного відображення, зіпсує настрій з порогу. Вивчайте свої емоції в часі і без насильства.

  3. Неат кухня. Для людей з кухні СНД Свято-місцей Зберіть тут, щоб обговорити останні новини, приготуйте смачний обід або навіть по-справжньому. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Не розсіяні рогатки, розсіяні злаки і висушені шпинделі невідомого походження.





    Якщо це можливо, обов'язково прикрасить кухня в світлих тонах. Білий або бежевий краще підійде. Ми дуже часто на кухні закінчуємо страшні величезні квіти на стіні фартуха або яскраві зелені стіни кожен раз. Організація продукції Важливо. Знайти місце для хліба, солодощів, овочів і круп. Не залиште його на поверхні.





  4. Функціональні зони Час. лаціна Це призводить до того, що ми повністю забуваємо про належну функціональність зон нашої квартири або будинку. На кухні висушуються шкарпетки, сміття може з якихось причин знаходиться в туалеті, а балкон перетворюється на склад старого ярусу. Все це створює плутанину і хаос, які суперечать не тільки основам комфорту, але і загальним почуттям. Якщо ваша квартира повною з непотрібних речей, У номері немає.Варто переглянути її організацію.







Ми завжди забуваємо про те, що житловий простір для людей, а не речей. Необхідно позбутися від сміття не тільки в голові, але і в будинку. Тільки замовляючи життя доляй Sumburst в квартирі призводить до роздратування, депресії і відсутності бажання повернутися до рідних причалів. Ви не повинні зробити це самостійно.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное