Чому навіть найсильніших друзів і чи є це Worth Trying, щоб зберегти це?

Хто такі старі друзі? Коли раптом Ви поновлюєте старе знайомство.Ви можете мати один. Сьогодні Я хочу розповісти про дружбу, про свою різницю від інших почуттів, і чи варто дотримуватися таких відносин.

Старі друзі Довгий час я думав Нема кращих друзів.й Є тільки знайомства і родичів. Я не з'ясував, чому ці найкращі друзі були потрібні, коли я вже мав кохану людину. У якості романтичних відносин ваш партнер завжди найкращий друг, право?

р.

Але життя кладе все на своєму місці. Я дізнався, що дружба є більш глобальним, ніж любов. У той же час це не так глибоко, як любов. Як правило, людина не потребує невідкладної потреби. Тексти пісень, а це означає: Що стосується вашого друга фізичной У романтичних відносинах дуже важлива фізична близькість.



Чи є різниця між дружбу і любов'ю? Для мене, мій найкращий друг, хто може розповісти вам все. І це не тільки про довіру. Ваш друг завжди на периферії життя. Його переходить парасолькаВін майже не перехресний, але тільки доторкнувся.



Іншими словами, друг сприймає ваші секрети незалежно від себе, і тому він може дати досить об'єктивну консультацію. А кохана людина, проте, є частина життяй Він безпосередньо зацікавлений у всьому, що має зробити з вами. Це, з одного боку, красива, на іншому, іноді вона може пошкодити свої почуття.

Дружба і любов

Наприклад, ви можете розповісти про ваші сумніви. романтичний Хтось. Якщо ви покажете свого партнера про це, ви можете його завдати шкоди. По суті, це лише тимчасові сумніви, які можуть нічого робити з реальністю. Це найкращий друг, який може зй



Ви можете помітити, що дружби рідко закінчують різко або з скандалами. У більшості випадків, дружба просто підніжжяй Тим не менш, за час, він може знову загорнути. Дружба мало робити з ревнощами. Це тому, що один відчуває себе як акомпанезія. Ми щасливі, Хто йде навколой Це особливо важливо, коли нам важко йти самостійно.

р.

І все ж, іноді ми можемо сміливо робити без супроводжуючої особи, зануритися в наше життя. Не намагайтеся підтримувати дружбу або якось штучно стимулювати її. Важливо. стендПоділіться своїми порадами і добрими, але не кріпляться. Що я бачу. Найбільша перевага дружбий Тексти пісень, а це означає: Це не так болючий, як любов. Наш друг ніколи не стане невід’ємною частиною нас, оскільки це справа з романтичними партнерами. У цьому випадку, коли справа доходить до частини, ви відчуваєте, що ви буквально знялися від живої частини.

В принципі немає необхідності входити з другом. Ви можете трохи помірно активне спілкування за певним періодом, але це не викликає дискомфорту. Як правило, ви не помітите ці речі. Незважаючи на те, що радість оновленого спілкування дуже відчутна!

З редактора, у мене є найкращий друг. Він і я поділю все і я впевнений його повністю. Ми не потребуємо щоденного активного спілкування. Часом не є текст або виклик протягом декількох тижнів. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів. Бажаю всім друзям!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное