Я сказав чоловіка, що я можу очікувати дитини, і я не чекав реакції.

Які характеристики важливі для кожної жінки при виборі життєвого партнера? Види, чесність, повага, інтелект і так далі. Він також відповідальний батько в майбутньому. Після всього, кожен шлюб передбачає можливість спільної дитини. Тому жінки потребують точної людини, в якій вони будуть повністю впевненими. Раніше Галина не сумнівала її вибору, але тепер вона не знає, що робити краще.



Коли Галина побачила 2 смужки на її тесті, земля здавалася, щоб вийшов з під ногами. Вона і її чоловік не планували дитину. Не зараз. Але якщо дитина вже там... Молода жінка змащена. Не хочу дзвонити чоловіка з новинами. Він був на роботі, і на телефоні, щоб повідомити це не зовсім право. замість того, як Галина пішла в аптеку і купила ще кілька тестів. Можливо, це було неправильно.



Пілінги Вона не подумала про те, щоб отримати перевірку. На одному з декількох вихідних Галина купила тест на нічого. Він був схожий на когось, щоб зробити це і вона прослухала. Дуже швидко Галина прогулялася додому з пластиковим пакетом, упакованим тестом на вагітність.

Коли чоловік, Валентина, повернув додому ввечері, він знайшов не найяскравіший малюнок. Галина була тривожною. вона сидить на дивані і намагалася дивитися телевізор, але вона не дуже добре на ньому. Як тільки почула звук відкриття дверей, вона була в передпокої. Повідомляємо про новинки. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час.



Через годину Галина попросила чоловіка:

- Мед, що б ви сказали, якщо я був вагітним?

Він дивився на неї.

- Чому ви запитаєте?

Замість відповідей Галина пішла в інший номер і повернулася зі смугою тесту. Валентина виглядав на її і потім picked її вгору.

- Ви впевнені? він запитав.

Галина недбала.

- Я зробив ще 6 грандіозних. І все позитивне.

- Ну, це чудовий, Валентина занурився. - Я радий. А ти?

- Не визначилися ще, Галина посміхалася, і юнака охопила.



Peels - Тільки тут ви не віддаєте народження, - сказав Валентин. Зайдіть до свого батька і залиште свій малюк на рік. І я буду працювати двічі, як для нашої сім'ї.

- Ви розумієте "паранти"? Що гірше для мене тут?

до Що добре сидить на знімних вагітна жінка? Це краще в вашому будинку і буде більше допомоги. Я думаю, про те, як ми краще оселилися тут.

Не надихнула впевненість у Галичині. Її батьки жили в іншому місті, а перспектива проведення і народження дитини від коханої людини не схожа на неї. Чи дійсно він піклується про це? Чи є він одним?

За деякий час пара стверджує, чому Галина повинна повернутися до квартири батьків. І що Валентина продовжив говорити тільки пригнічений її. Як це зробити? Що про дитину? Чи не хочеш бути навколо власної дитини?



Пілінги Вона попросила ці питання знову і знову, і в відповідь почули сухі аргументи про збереження і заробіток. Він не почув її, але Галина не хоче чути Валентина. Вона очікувала все, але це реакція. Коли я щасливий, але здалеку. Чому потрібен батько, як для своєї дитини? Неповторний батько повинен бути близьким до сина або дочки.

Галина не може спати довго. У той час як Валентина скидання, вона сіла в іншій кімнаті крісель. Повернувшись до спальні і впало вівся. І в наступний день вона знову крила. Вона спробувала поговорити з Валентином, але не дала на свій план.

Рішення - Чому потрібно, якщо вам не потрібно? - Галина ще раз з'ясувала і знову кричав. Для неї Валентина здавалося бути негативним відбиттям себе. Так, коли ви замовляєте мене в любові і сказали мені, що ми завжди будемо разом, ви лежите? У вас є! Ковард і лір!



У той час Валентина погодилася провести ніч у вітальні. Галина не могла спати поруч з ним, знаючи ставлення до її вагітності. Якщо його думка не змінить, можливо, Галина повернеться до батьків. Але тільки як розлучена жінка.

Відповідальна батьківщина – чи не може бути батьківським? Чи може його вид трактувати як втечу з мита? Чи є Галина, що робить право, відкликаючи її чоловіка?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное