Не поспішайте, але син з'явився і вимагав зробити це терміново.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. На жаль, існує безліч чинників впливу: для кого важко триматися в сучасному ритмі життя і не вистачає часу для близьких. Хтось знаходить себе в дивній сім'ї і відрізає всі старі зв'язки. І Як лікують батькиКоли вони потрібні щось? Так само, як ходьба банкоматів.



Я сподіваюсь, що ти з цим. Але ситуація нашого читача досить слизька. І вони відпустили свою потомку. Що болить. Що робити і як боротися з ним? Це допоможе, ймовірно, тільки примітивна і хороша порада від зовнішнього боку.

Як лікувати батьків? Так я вирішив поділитися своєю ситуацією з громадськістю, щоб говорити. Моя назва Василиса, я 58 років. У мене є чоловік 5 років старше. Зараз ми працюємо, але за останній рік і половина ми думаємо про пенсію. Ми зуміли добитися чогось життя, і просто накопичили щось. В цілому, все подобається всім іншим: ми радіємо те, що ми маємо, але ми хотіли б більше.



Коли діти були молодими, я підняв їх. Хлопчик і дівчина рік і половина. Я пам'ятаю ці дні дуже чітко, і вірю мене, діти живуть разом. Ймовірно через умови житла. У нас є чотирикімнатні квартири. Немає необхідності сидіти на одному голові. Особистий простір, власні території. Яка людина будь-якого віку потребує.

Вони пішли до тієї ж школи, допомогло один одному в будь-який спосіб, потім університети пішли, і з'єднання почав помітно втратити. Мій син не міг знайти дівчину довго. На жаль, деякі спроби. Але вона закінчилася досить багато того ж: кілька місяців депресії і сумних очей з темними колами підніметься.

Дочка, навпаки, хотіла присвятити себе навчанню, а потім зробити хорошу кар'єру. Але її почуття привели її до молодого чоловіка, який згодом став чоловіком. Після цього онука народилася і її дочка стала класичною господинею. Професія, яку вона опанувала, розвивається досить динамічно, і щороку її дочка втратила свою кваліфікацію. Цей факт особливо сумний для мене.



Нарешті, син знайшов наречену. Заспокійлива дівчина з іншого міста. Ми підписалися, що не мали гучного весілля. Мій батько і я дав молоду сім'ю хороший конверт грошей. Так є деякі розробки. Час не найбільш мирний, кожен потребує грошей. Моя сина позбавила позики на квартиру і машину. Одна проблема стала меншою.

Але виходить, ми були дуже неправильними. Це тільки початок. Я, ймовірно, починаю з дочкою. Не дуже близько до неї. Вона хоче стати фахівцем, повертатися до професії і вирішувати завдання. вона любить свою онуку, але вона не розуміє, як провести вільний час з сім'єю. Він каже, що це важко.

до 1 2 3 4 5+

Чоловік не схожий на це багато, особливо з квартири його. З’ясуйте, що кожен раз він сварює, він використовує цю трубку, щоб закривати рот дружини. Це сором'язлива, особливо коли ви зрозуміли, що ви не можете зробити. Не те, що він був поганою людиною, але в своєму розумінні людина повинна принести прейму, і жінка повинна дивитися по серці і дітям. Але цей підхід не закривається дочкою.

Син також почав розчарувати в шлюбі: дружина побачила. Не хочу сплатити кредит на частину зарплати. А потім стоять за плитою. Вона має тільки одну молодь, і її гроші будуть корисні для чогось більш корисно. Що, звичайно, за нею. Якщо ваш син є людиною, нехай він працює. Це те, що жінки шукають.



А син зданий першим. Я зустрілася з сестрою і скаржився на життя. Вона не залишалася. І це те, що вони прийшли з. Ми розповіли про те, щоб написати в наш вік. Квартира приємна, зона підійде. Вони потрібні, ви бачите. Батьки повинні допомогти дітям.

Ми ще працюємо. Руки і ноги, дякуємо Богу, знаходяться в нормальному стані. Ось голова. У планах трохи розслабитися, зробити улюблене хобі, подорожувати. Ми думали, що діти були вирощені і можуть допомогти нам. Новини Але син був абсолютно непристойним. Він вимагав, навіть жито. Він стояв землю.

Тепер мій чоловік і я консультував і прийшов до цього висновку: ми змінюємо квартиру. Для нас, і ми повинні платити менше. Решта грошей буде розбити навпіл між дітьми. Тексти пісень, а це означає: Поведінка мене, не буде нічого не безпрецедентного багатства. На день дощу кладуть деякі наші гроші.

Але зараз наше ставлення до власних спадкоємців повністю змінено. Він вирішив отримати більш міцні з ними. Це не допомагає в майбутньому. Немає грошей, немає подарунків. Батьки починають жити самі. Діти вирощуються. І досить бюстгальтер. Нехай вони розв'язують свої проблеми. Якщо це нормально.



Може бути, ми занадто суворі і не повинні бути такими поганими ідеями. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Чоловік є адамантом. Я все одно сумніваюся. Ну, життя розповість. Дякую за читання, це ще простіше на вашому серці. Дуже дякую.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное