Моя мама допомогла мені купити квартиру довго тому, тепер я вирішив продати його, і вона хоче повернути половину вартості до неї.

Валерія знала таку річ, як сімейний борг. Але він ніколи не уявив, що батьківська допомога може бути побачена як щось для оплати. І вексель був укладений через десять років.



Після часу Валерія вирішила придбати невелику квартиру. Odnushku знаходиться поблизу центру. Потрібні. Так як Валерія більше не переносить сусідів в квартирі, і йому потрібно житло ближче до роботи. На щастя, заробіток і низька ціна за приміщення дозволила молодим людям отримати вражаючі заощадження.



Пілінги іржі через рекламу, він знайшов гідний варіант для себе. Однокімнатний, цегляний будинок, не куточок. Але одна проблема. Відсутні пари тисяч доларів, близько половини вартості квартири. Тоді він сказав батькам все. Мати майже відразу ж волонтерів, щоб допомогти їй сина. І наступного дня Валерія мала право на руки.

Пройшов рік, Валерія вирішила змінити місце проживання. Для того, щоб купити одну. Він не хоче орендувати стару квартиру - він не мав бажання мені з підлогами. Так він вирішив продати його.



Peels Нова квартира Покупець швидко знайшов. І з тих пір, коли ціни значно збільшилися, сума за квартиру виявилася значно більш гідною, ніж той, що Валерія одноразово оплачується. Одного дня його матері назвав його. Він не мав ідеї, чому він назвав його в середині дня. Як правило, вона не дозволяла зробити це і тільки дізналася про це ввечері або у вихідні дні.



Peels - Так, Мама? Привіт!

- Гей, син! Ви можете віддати нам половину вартості цієї квартири?

Валерія була трохи плутана цим запитом. Він не мав ідеї, що він запозичив гроші від своїх батьків так багато років тому.

- Ну, не проблема на всіх, він відповідав неохоче. Але я не знаю, що подарувати.



Пельс був впевнений в цій кількості і вже підрахував на використання його для реконструкції нової квартири. Валерія поділила свої плани на гроші, але вона не вплине на матір.

- Ну, ви будете зберігати більше, вона сказала. - Чи є це проблема? Ми допомогло вам, і тепер ви даєте нам.

В кінці розмови Валерія погодилася повернути гроші. Це було багато грошей, і він не хоче дати його. З іншого боку, за свою допомогу він поніс батькам. Але це було так довго! Ні один сказав йому, що він повинен сплатити свій сімейний борг. І з цим відсотком!



Пілінги Він довго думав, що робити. Після того, як гроші все ще з ним, і він ще встиг змінити його розум. Але мама навряд чи переносить відторгнення. Я не хочу руйнувати стосунки. Але він не хоче ставити гроші. Що таке?

Сімейний борг - Чи Валерія має право зберігати гроші виключно для себе? Чи повинен він зробити те, що мій мама сказав? Чи вигідно давати гроші, не повідомляючи їх, це кредит?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное