Душа спокійна для ізоляції, гризунів втечу, запах різких ароматів домашніх засобів

«Як ви позбавляєте від мишей?» мій сусід запитав мене. Неподалік від міста. Я є експертом в цій справі, оскільки я жив половину мого життя в приватному будинку, і є дачею.

Я пам'ятаю в своєму будинку бабуся в с., мишей так неспроможний, що вони вийшли прямо на мій погляд на них і тримали пошук їжі. У країні ми маємо мишей в будинку не сходження, фу-фу. Але тут на літню кухню, де в банках злаків ... Тексти пісень, а це означає: Я думаю, що навіть кришка була кицька до (надаючи їм свободу і може бути їсти). Але тепер я знаю. малоТі, хто працює важко!

Сьогодні видання. "Сайт" Повідомляємо, що запахи. мишей втечу Я впевнений, що вони горять. Незвичайні запахи мансарди. Чи не один хвостик мишки, коли-небудь показали знову!



Неприємний специфічний запах, пошкоджені речі, меблі та їжа, а не тільки – всі ці ознаки присутності гризунів у вашому будинку або квартирі. І це холодна осінь і взимку, які зазвичай додаються! Волога мишей або польовий мишей приходять до прибутку в теплих затишних будиночках, підвалах і овець.



Якщо кішка не впорається з мишей, запахи з яких мишей швидко запускаємо блискавку.

Один з найефективніших інструментів береза-тарй Вони повинні просочити шматки тканини і викласти їх в місцях, де грижі можуть бути (підвал, горища, барн ...).



Ви також можете залити зайву чашу турпентину і розкласти таку «дрюка» на шляхах мишки.

Допомога. шемале І аромат смаженої вовни або пухнасти. Для цього випадку, до речі, старий в'язаний вовняний носок відмінно підійде. Валенки з горища або внизу від старої подушки також може бути корисним.

Згорніть вищевказані речі і перемішайте попелиці сухою шпаклівкою, а потім поширте цю суміш у звичаях хвостових комрад. Після того, як вони гарантовано відхиляються!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Hanif Ozdoev (@hannifem)



На дачі восени я внесу гриль в будинок, з горбовими вугіллями. Я приходжу на весні, всю річ, нема запаху мишей. І мій сестра приніс 2 колоди, я думаю, що це буде корисним. Всі ці гризуни бояться запаху опіків!

Мишей також боїться від запаху гельву. Щоб захистити рослини, черв'яки висаджують по периметру саду. На грядках розкидані гілки глистівної деревини.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація від Disinfection (@kubdez.krd23)



Багато шкідників не люблять запах ромашки. Для того, щоб відлякувати мишей, головки ромашки розсипаються на підлозі в будинку, в кутах. Покупки ромашки розсипаються в фермерських будівлях, де зберігаються овочі та інші продукти.

Також можна поливати шматочок гуми. Цей рідкісний запах, безумовно, не до примочок мишей, але тут і люди не будуть досить комфортними. Я не рекомендую.

І захист мишей буде потрібно порошкове м'яч планшет. Будівельники радять чоловіка на етапі побудови будинку, під час установки посипають м'ячовим порошком. Навіть їсти гризунів і проникаючи в стіну, вони не можуть поселитися там, так як аромат мотелів деструктивний до них.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація від Disinfection (@kubdez.krd23)



Я також пропоную дізнатися, які стародавні Урали придумали, що мишей і щури залишають села назавжди.



Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація від Disinfection (@kubdez.krd23)



Тепер ви знаєте, як це ефективний. миша в будинку. Я зазвичай кладаю м'ята на столи, в полиці, де я можу. Мишей не схожий на аромат м'яти, черв'яки і аміаку на вовні. Хоча мишей мій ніжний, і вони достатньо м'яти!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное