У тесті немає грамів цукру, але від сиру «Трикутники» додому не можна відводити

млинці Шпалери трикутника П'ятниця. Моя мати друга, витончена вірменка, названа їх «шкарчифами». Я впевнений, що ви були дитиною. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів.

Сьогодні видання. "Сайт" ділитися інструкціями неймовірно Швидкий файл Сир називають трикутниками. Ні цукру в тісті!



Печиво "Трикутники" Складові
  • 350-400г сир
  • 1 яйце
  • 1 ч.л. соди, зі сквошу з оцтом
  • 60г вершкове масло або маргарин
  • 130г борошна
  • щіпка
  • 80-100г цукру для посипання
  • 50г цукровий порошок для посипання


Підготовка
  1. У зручному контейнері змішайте сир з яйцем (Я додаю ще 1 білок, так як я залишилася від приготування кексів).



  2. Подрібнити вершкове масло або маргарин на великій тертці і подрібнити його сіяним борошном в кришку.



  3. Додайте соду стьобана оцтом. Дивитися його.



  4. Підключення. сирний сир з борошнистою крихтою. Поставте руки на тісто і кладемо її в просвіт. Чохол з харчовою плівкою і вставте в холодильник не менше півгодини.



  5. На порошковому борошняному столі ( борошна не пошкодиться), розкачати тісто в шар, не можна дуже тонким. З склянкою порізати кола з тіста. Кожен ляпас в цукор, потім складіть тісто навпіл, а потім знову навпіл. Слід мати трикутник у формі. Зверху тіста також злегка посипають цукром. Поставте заготовки печива на сковороді змащують рослинною олією.





  6. Випікати печиво в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 25-30 хвилин до золотистого. Печиво можна зробити трохи. порошокй Бон привіт!







Я також раджу дізнатися, як приготувати домашні сирні печиво за рецептом відомого актора і телеведуча Юлія Висоцька. Для його приготування бажано використовувати красиві кондитерські вироби. Тоді печиво буде вишуканим і святковим.



Рецепт простий, як ніколи. Перша партія мого дому їсти відразу ж гарячою, мені довелося випікати другий.

Я дуже рекомендую його підготувати. млинці Якнайшвидше. І не забудьте заварити чорний або зелений чай, ароматична кава або латте заздалегідь. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное