Непристойно немодний одяг, щоб бути заборонений від шафи прямо зараз

Для того щоб не бути «дощами в светрі з сирими трояндами» слід відразу кинути ці предмети гардеробу на сміття. «Не відкладайте його до кращого часу, якщо мода повернеться, а саме, відкинути її. Мода не повернеться. Точка! – в серцях модного стиліста.

Сьогодні видання. "Сайт" Він розповість про те, що одяг має відчуття. Оформитий Фейк чарівний!



Одяг шафи з пуховою курткою. Після того, як він був в тренді, тепер прийшов час, щоб видалити його з шафи і замінити його більшим розміром пуховики.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація від innet_39 (@innet_39)



Застібка-блискавка і капюшон також час залишити в минулому. Замініть його більш лаконічною і відповідною моделлю.

Ви також повинні відмовитися від пальто та клаптиків з родзинками та іншими декоративній Так, якщо ви 20, ви можете носити їх, але після 35, він виглядає смішно і, безумовно, не робить вас молодшим.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація взуття для одягу (@lu_shop_)



Тепер для болю. Шапки козячі Вони не зроблять вас стильним і жіночним, але, навпаки, вони знизять ціну вашого образу завдяки підробленому чарівнику стразій і штучних квітів, і навіть додають 5-10 років додатково. Ви хочете?

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@opsh_kate)



Сноуди також антитрендй Замініть їх довгими, об'ємними шарфами.

Тепер для бежевих колготки. Так, так, є! Ось вони, звичайно, не варто купувати, і якщо у вас все ще є їх, викинути їх без думки. Вони виглядають смішно і візуально роблять ноги більш товстими. Ви можете замінити їх чорною або кольоровою колготки. Другий повинен бути вміло поєднуватися з іншими предметами гардеробу.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Повідомлення від б Одягу Не Як Кожен б (@kandibober.ekb)



Ці кардигани в минулому, тому ця ситуація з ними повинна бути пускати. В обміні, купуйте великі і фактурні. Те ж саме відноситься до дуже тонкої, я б сказав "невинний" трикотаж. Такі моделі давно застарілі, і головне, при носінні вони підкреслюють кожну складку на тілі.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Электронная пошта: info@cos.tchibo.com



Баск є актуальним тільки у вигляді аксесуара. Шкіра, екошкіра, жорсткоподібна. Якщо це предмет одягу, то цей варіант вже не вважається.

Блузки більше не актуальні, краще замінити їх сорочками пухки, блузками. І лосини від екошкіри краще замінити штани з екошкіри. Але легінси з смугами є трендом цього осінньо-зимового сезону. Я не знаю. Не для довгого, тому думають про це, якщо ви будете купувати один.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація дизайну одягу Premium (@mangata_mangata_)



Пальто норкове з поперечного хутра також відноситься до антитрендів. Замініть з чим? Еко хутро пальто.

«Чи хтось інший одягає довгі черевики? Тільки тітки носять чоботи. Стиліст розсмоктується в нічний час, запалюється яскравим шарфом. А ось мій погляд. Головне не вибрати "бабуліни" півзавантаження. Незважаючи на те, що вони дуже комфортні, вони додають багато віку, і настрій в них не є дещо блискучим. Ви не відчуєте, як богиня в таких черевики!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Caprice Взуття (@capricerussia)



Я також пропоную дізнатися, які жіночі капелюхи в моді восени і взимку 2021-2022, і в якому краще не з'являтися в публіці.



Якщо деякі елементи на цьому списку дуже дорогі вам як пам'ять або з якихось інших причин ви можете відкинути їх на деякий час. Але краще не зібрати зайвий ярус в будинку. Я вже давно помітив цей візерунок: Позбутися від старих речей Для придбання нових ресурсів є ресурси. І це радість!
й ¶
Який список у вашому гардеробі? У мене все ще є фарш. Повісити його зараз.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное