Хлопці не говорять, але він міг читати, написав щось, отримав по дивовижно з усіма тваринами, але сім'я була захована.

Зцілення здатності Не просто буває людей. Це спеціальна майстерність, яка повинна бути навчена. І особливо важливо в спілкуванні з близькими людьми: подружжя, діти, онуки. Якщо ви не навчитеся слухати і послухати людину, яку ви любите, ви просто не зможете зрозуміти їх.



Такі думки були підказані доторкнувшись сюжету Олени Андраш, який ми приїхали на Facebook. Ми не можемо допомогти, але поділитися з вами. Я впевнений, що ця історія буде їжа для ваших думок!

Хлопці не говорять. Він не був прийнятий до дитячого садка, він був нянькою. Він не говорить або говорить на двох, чотирьох і шести. Сім'я не мала дачної ділянки і на теплих літніх дверцятах здійснювалася під вікнами, в зеленому саду, стіл і пара стільців. Хлопчик ran, гравав з його великим Він не був, але він міг читати. Пороги щось. Медсестра прийшла і зробила скандал.

до Він повинен бути відправлений на спеціалізований дитячий садок, а потім в школу для психічно відреставрованих дітей.
до Але як повернувся він, його великий-поганий сперечався з нею, він читає книги, він знає, як розраховувати. Багато розмов.
до Ви сплачуєте з ним, навпіл, медсестра відповів.

р.

Я був 11 років, і що влітку зеальська медсестра пристерігали цю сім'ю особливо важко. Я ходила на черепаху і мій чорний кішка. Хлопець підійшов мене дуже тихо і трахнув кота.
до Його ім'я - Барсик, Я сказав, і моє ім'я Лесі.
Я чув, "Theme".

Як ми зустрілися. Наш зв'язок був дуже дивним. Я використовую для розмови і не сказав нічого. Але іноді ми були як німими. Зовні. Одного разу, побачивши нас, сидячи в тиші навпроти одного, моя мама прийшла.
до Що ви робите? вона запитала.
- Говорячи, я відповів.
- Всі права, чат, сказав мій мати і пішов, щоб зробити бізнес.

Кема була дивовижно в змозі отримати разом з усіма тваринами: собаками, котами і навіть черепахою. Він навчився дати Барсикові лапу і виконувати команду “Голос” без казки словом. У нашому мовному діалогі з очевидною дивинкою.

до Ви розумієте його? вона запитала.
до Так, звичайно, я відповів, я можу чути дуже добре, прямо всередині голови.
Вона дрочить її пальця на її храмі. Я не доглядав.



Після того, як бункер витримувач перетягував невеликий ляпас на лешому минулому саду. Собака звернулася до кота і почала тягнути. Чоловік зламав гілку з клену і вдарив собаку. Тема витілена безпосередньо всередині себе: «Не, ні!»

Я оселився на всьому дворі, "Стоп це!" І тримав ударунку собаку хвоєю. Моя мама стрибала з входу. Людина ненависла ляпаса і швидко лівий. Смішний собака не запустився після нього. Моя мама дивилася на нас, розводять і овець, а потім сказав Тем, "Чому не можна почути тебе, майже ніхто не не завадить". Поговоріть зовні.



до Чи не ви почуєте? Він сказав в моїй голові.
до Вони просто не можуть чути, вони не можуть це зробити. Ви повинні говорити голосно. Ви хочете це собака? До ваших батьків і скажімо голосно, «Я хочу, щоб це собака, я прогуляюся з ним. й

Шість років Кема приймала невелику загартовану ляпаску і переніс її до входу. Його батько Ігор прокинувся з першого поверху. "Дад", - сказав Тмама, "Діти собаку, це відкинути." Ігор впав на мугу і вибігав зовні. "Дад", "Тема повторюється, "прийміть собаку". Ігор кричав.

Вони взяли собаку. Для перших трьох тижнів Tema чатed uninterruptedly. Згодом він оселився. Через рік ходьба з моїм маленьким сином, коли я раптом почув всередині голови, «Мами, подивимося, кішка» не придивився. Я дивився на великий червоний кіт і сказав: "Кітти-кітті".



Тоді вона сказала сина, «Поговоріть голос або не почуйте тебе». І сказав він. Він припинив розмову всередині. Але все ж я чую його, навіть якщо він далеко. Маленька клізма навчила мене слухати.

Цей інструктивний сюжет розкриває багато важливих проблем сучасності. Не всі батьки хочуть підходити до своєї дитини. Але маленька людина не завжди може йти з потоком і стати те, що вони хочуть бачити.



Часом може бути більше голосу у тиші, ніж у голосному крилі. Хто знає, що життя було б так не було для дівчини і чоловіка і собаки? Уміння почути і слухати внутрішній голос вашої дитини, зрозуміти і підтримувати її. доляй

Як ви відчуваєте після читання цієї історії? Поділіться думками в коментарях. Ми дуже цінні!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное