А підліток з Казахстану завоював міжнародну олімпіадну олімпію, реакція батьків здивує

Ми живемо в часі, коли свінгери Ви можете заробити більше грошей, ніж вчитель у школі. Чи є це зробити вашу професію більш престижною? Люди прагнуть оцінити роботу людини в різних категоріях. Багато людей забувають, що кожна робота заслуговує на повагу. Сьогодні видання. "Сайт" Я хочу поговорити про цю тему і розповісти вам про цікавий захід!

р.

Останнім часом новина з'явилася в Інтернеті, що підліток з Казахстану вперше відбувся в конкурсі манікюру. 14-річний змагався з учасниками більш ніж 20 країн.





У Сочі пройшла Міжнародна художня олімпіада. Конкурс складається з декількох етапів. Аруба Мухаметкали впевнено перемогла в номінації «Будівництво та дизайн». Для виконання комплексної послідовної роботи студент займав ще 7 годин. Тим не менш, це обов'язково варто, тому що в цьому полі нігтьової майстерності хлопець не був рівних.

Ви можете дивувати, чому 14-річний хлопчик вирішив піти в службу нігтя. Ви не зможете викликати чоловіка або дитину. Але Аруба не зупинився: він хотів заробити достатньо грошей, щоб лікувати його молодший брат, який страждає від серйозних захворювань.





Починав навчання в 12. Він взяв багато різних курсів, щоб наблизитися до своєї мети. Про свою перемогу на Олімпійських іграх він говорить з особливою трепідацією: «Дві роки тому я можу тільки мріяти про це». Десь неправильно, десь неправильно. З того, що здавалося мені, що руки виростили з невірного місця.





Мати Арута, що вона спочатку реагує з ненадійним до нового хобі сина. Після всього в суспільстві вважається, що майстер нігтьового сервісу - Професія не для чоловіків. Тим не менш, за час, сім'я хлопця усвідомила серйозність своїх намірів. Тим не менш, він неодноразово зарекомендував себе гідним. На додаток до останньої перемоги, в скарбниці досягнень хлопчика стільки ж 16 нагород.

Шлях до мрії Аруба став затребуваним майстером нігтя. Одягнена Жінка Голий чоловік І початківцям хочуть стати свого вчителя.

Він також намагається зробити благодійну роботу. Наприклад, він купує крупи в місцевому магазині і залишає їх для тих, хто потребує їсти. Він також допомагає сім'ї з батьком, який втратив свою дружину і посилює сина з обмеженими можливостями. Арубати відвідає їх і приносить їм їжу.





До речі, ще один молодший брат Арута вирішив освоїти перукарський бізнес і вже дає високі надії. Завдяки спільним зусиллям хлопчиків та допомоги хворим братом почали проходити регулярне лікування.

З редакційної колегії, ця історія дуже розкривається. Наприклад, не завжди варто ділити професію за статтю. Є величезна кількість чоловіків у світі, які відмінно справляються з роботою майстра манікюру. І вони часто роблять це ще краще, ніж їхні жіночі аналоги.



Ми не звикли до неї. Після того, як професія перукара, стиліста і макіяжу митець давно втратив належність тільки одному стать. Те ж саме поступово відбувається з майстрами нігтьового сервісу.

Тепер поговоримо про ще одну важливу тему. Багато людей цінують людську працю Інтелектуальна власність та рівень заробітної плати. Як і якщо людина не залучає процеси мислення і виконує монотонну роботу, то ця професія автоматично втрачає свою престижу.



На жаль, деякі люди мають однакову повагу до лікаря і лікаря. Але коли ви думаєте про це, вони обидва працюють для людей, не вони? Ми віримо, що всі роботи цінні. Будь-яка робота вичерпається як фізично, так і морально. І люди не повинні турбуватися про те, що вони думають, що вони не працюють.

Що ти думаєш? Обов'язково поділіть свою точку зору в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное