Чоловік не любить кішки, боявся залишити їх самостійно в квартирі

Ставки до котів Це може бути різним. Деякі люди обожнюють ці хвости, інші не можуть переносити їх, інші байдужі. Здавалося б, це абсолютно нормальна ситуація.

Якщо люди люблять котів, вони отримують кота, і якщо вони не, вони не можуть. Але буває, що в сім'ї хтось постійно бореться з домашнім котом і навіть вимагає, щоб тварина була відправлена зовні. Так як ми вирішуємо цю проблему?



Я відомий мій кот на 10 років. Я дуже дорогий мені. Немає родичів зліва, і це тварина підключає мене до безтурботного минулого. Я звик до неї страшно, Анна пише.

«Не довге тому, що мій хлопець прийшов в життя. Ми спілкувалися і прогулялися протягом декількох місяців, після чого ми почали жити з мене, потім ми отримали шлюб. Він хороший чоловік. Іноді ми сперечаємо, але швидко скоєний, практично завжди знайдемо спільну мову. Я не роблю.



Він ніколи не мав тварин, він ніколи не любив їх. І здається, що навіть дуже існування кота в квартирі стала проблемою для нього. Він не схожий на це, коли вона їсть, коли вона спить, коли вона ходить в лоток, навіть коли вона рубає на ноги або просто ходить навколо квартири.



На перший раз я спробував їх згасити, після чого раджу чоловіка не звертати увагу на кішку. Але чим більше часу пропущено, тим більше він виявив несправність з твариною. Більше скарг і невдовзі. Де він виглядав перед весіллям, тому що тоді все сподобалося його? І тепер він каже, що кішка поцікавить його, що вона поганяє. Я не отримую.



Я люблю кота і не маю претензій про нього. Вона не кицька, вона не заважає голосно, меблі не дряпає, вона спить багато. Хтось невірний з чоловіком. Він отримав на точку, що він особливо рубає її. І вона стала боятися його. Я хвилююсь про те, що вони залишають в квартирі ненав'язаними.

Він відчуває себе, як він хоче поставити мене перед вибором: або кішка або його. І я вже розумію, що це не може продовжуватись назавжди, нам потрібно знайти щось. Я не можу заперечувати їх, не хочу їх розлучення. І я не кладаю кішку на вулиці на що-небудь, скаржиться Анна.



Це дивний, що мій чоловік має. клізма Він пішов поганим після весілля. По-перше, згідно з Анною, їх вихованець не заслуговував бути обережним. Якщо так, проблема з молодим чоловіком. Якщо виникають будь-які зауваження поведінці кота, то їх завжди можна виправити.

У зв’язку з цим сюжетом згадують американську серію реалій «Хелл кішка», де конфлікти між котами та власниками були дуже гострими. Але навіть коли вихованці атакували всіх і все, щобзбити меблі і зіпсована побутова техніка, власники знайшли спосіб впоратися з ними. І дуже цікаво побачити, як з правим підходом можна змінити поведінку тварини.



Можливо, чоловік Анна повинен дивитися кілька епізодів кішки Елла, щоб зрозуміти, як удачливий він з спокійним домашнім улюбленцем. А також дізнатися більше про психологію котів і в подальшому краще знайти спільну мову з хвостовиком.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное