Коли він бачив бездомного чоловіка, він розморожився на місці, і що зустріч змінив все.

Просто один. жирність Ви можете змінити життя людини один раз і назавжди. Ми впевнені, що ви чули новини про те, як бездомні люди зробили свій шлях до людей, зустрічі, які вірили в них. Сьогодні ми хочемо розповісти вам історію, яка нас надихає. Може вона надихнула тебе!



Доліфузійна зустріч стала бездомним минулим роком. Він проживав в дитячому будинку, і коли прийшов час, щоб увійти, він не був прийнятий в будь-який навчальний заклад. У роботі було занадто міцно, тому хлопець почав блукати вулиці.



Одного разу на літній день він сидить в парку бджоли. Старий чоловік пропущений. Він сидів біля Вани на лавці і дивився на нього акуратно. А потім він сказав: "Молода людина, що ви тут робили?" Аня виглядала вниз і відповів, що він не знав.

І сказав Секрет незнайомець: «Це два найважливіші дні в житті кожного чоловіка: день, який народився і день зрозумів, чому». Вані спостерігали чоловіка близько. Він був очевидним, що він хотів продовжити свою мову, але раптом він став Він почав захопити повітря ротом і захопивши його горло, «Вода!»



Ваня перебігла в найближчий магазин і витратила останні кошти на пляшку води. Коли він повернувся, незнайомець став навіть блідо. Тоді хлопець почав запитати пасувальників, щоб викликати швидку допомогу, але ніхто не відповів. Він повернувся до продавця і назвав швидку допомогу з магазину. Після 10 хвилин до лікарні зайшло літня людина. У той час Ванья не підозрювала, що це було долісне засідання.

Більше 5 місяців пропускаються з тих пір. Зима була зануренням, і це було набагато важче, щоб вижити. Вані дуже втомився: він спробував знайти хоча б одну невелику частину роботи і був на ногах весь день. Увечері хлопець вирішив розслабити і сісти на лавці біля одного з престижних бутіків. Оберіг в останню одязі, ваня впав дупа.

Після того, як на вулиці з'явився охоронець. Він спробував приїхати замороженого бездомного чоловіка від лавки. Але в той момент власник магазину вийшов і розморожився на місці, побачивши знайомий особа. Він сказав охорону, "Обережно його в мій автомобіль". Він був дуже дивним, але він пішов з інструкцій.



Аня стрепт так звукно, що він не навіть не відчуває нічого. Хто знає, що станеться йому, якщо він скидається в холоді не менше години. Власник бутіку взяв хлопця до свого будинку. Він виділяв окреме ліжко в номері гостя і дав час для відновлення.

При покоївці Ваня, домробітник очищав приміщення. "Чому я? Що я роблю тут? людина просить невизначено. Жінка відповів: «Це чудово, що ви збудете». Ласкаво просимо в будинок Івана Сергійовича! Повернемося. У той же час можна взяти душ і змінити. Ось ваші нові речі.



Аня була трохи страшною, але просто слідувала порадам жінки. Коли Іван Сергійович повернув, він зустрівся з незадоволеною дружиною: «Уже бездомний чоловік знебов!» Я не знаю, чому ви приніс його в будинок. "Тамара, ти не розумієш!" Цей хлопець врятував життя. Пам'ятаю день, який я був вивезений з парку швидкої допомоги? Якщо він не був для нього, це не сталося! ?

Нове життя Іван Сергійович пішов до Ваня. Він сидів на краю ліжка і дивиться навколо. «Молода людина, що ви робите тут?» - сказав власник будинку і сміхався. Звісно, Ванья визнала чоловіка з парку. Він сказав hello, "Добрий день!" Моє ім’я Івана, до речі. Він сказав: "Іван Сергеевич!" Ми зустрінемося з вами,



Тоді нові друзі ate сніданок разом. Аня зустрілася з дружиною Івана Сергевича та розповіла про всю історію життя. Вона торкнулася жінки так багато, що вона не хоче кинути хлопця на вулиці.

Іван Сергійович дуже прикріпився до Ваня. Він отримував його в одному з його бутіків і допоміг йому потрапити в університет. Колишній дитячий будинок зумів покращити життя. Закінчив університет і почав працювати в фінансах.



Після 30 років сина Івана запросив його, «Дака, що сенс життя?» І сказав він, Є два найважливіші дні в житті кожного чоловіка: день, який народився і день зрозумів чому. Першим, що ви зуміли, і другий ви ще знаєте! ?

Такі історії повертають віру в справжні чудеса. Але не думаю, що це лише на папері. Що таке знаменита історія бездомних Ali Olakunmi? Долімна зустріч з творчим директором модного видання змінив своє життя назавжди. Ми сподіваємося, що це не остання така справа!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное