Грати мікрохвильову піцу, яка смакує краще, ніж італійська гаряча кам'яна піца

Піца в тумані, коли-небудь чули про це? Нещодавно я побачила схожий рецепт і не може протистояти не варити. Ця піца виконана лише за десять хвилин! Це чудовий вибір Швидкий брелокй

Сьогодні видання. "Сайт" розповість вам, як міні-піца У музі, яка в 7 разів краще, ніж піца з італійського ресторану. Тут ви дізнаєтеся про ситуацію, де ви хочете смачно смакувати, але затишність готувати!



Піца в тушковані Інгредієнти для тіста
  • 2 ст.л. молока
  • 2 ст.л. рослинного масла
  • 3 ст.л. борошна
  • 1 ч.л. розпушувача
  • 2 ст.л. томатного соусу
  • щіпка


Наповнення інгредієнтів
  • 50г ковбаса
  • 20г сир
  • 2 маслини
  • 1 помідор
  • щіпка


Підготовка
  1. Ви можете взяти будь-яку ковбасу для начинки: навіть лікар, навіть ферлат. Особисто я люблю лікаря. Виріжте ковбасу кубиками, помідор на шматочках, а оливки по колах. Якщо ви не любите оливки, ви можете це зробити без них. 176817р.



  2. Сир кислий.



  3. У зручному контейнері перемішайте всі інгредієнти для тесту. Ви також можете додати до них деякі речі. Стирайте все разом. Помістіть його в кухлі.



  4. Поставте решту начинки зверху тесту. Посипати піцу тертим сиром зверху. Мікрохвильова піч все на 3-4 хвилини. Час приготування залежить від потужності мікрохвильової печі. Зрозумійте, що сир плавлений, і сама піца збільшилася в обсязі. р.



  5. Це, Піца готовий. Бодибилдерши!





Пропоную ознайомитися з інструкцією для приготування піци без тесту за 13 хвилин. Якщо ви спробуєте випікати його один раз, ви завжди будете варити це!





Піца в тубусі за ціною 7 разів нижче ПіцаА смак італійського вишуканого!

Цей рецепт розрахований на одну чашку. Будь ласка, не збільшуйте кількість інгредієнтів. Якщо вам потрібна велика порція, візьміть в кілька відвідувань, один мус. Для мого чоловіка варити таку піцу на борошні грубої шліфування (доглядає фігуру).

Категории

Смотрите также

Новое и интересное