Від далекого Я не міг вірити, що люди в нашій країні живуть так погано.

Зв’язки – це те, що потрібно постійно працювати. Вони повинні розвиватися. Природно, необхідно зацікавити по обидва боки. Втратити сім'юНеважливо, скільки сумувати, можна в будь-якому віці. Навіть діти можуть відходити, якщо вони не приділяють достатньо уваги і любові.

р.

Це сталося з нашим читачем. Жінка здавалося б зробити все для сім'ї, але не бачив головне. І тепер він пошкодує його. Що робити зараз, як повернути все на своє оригінальне місце? Більше питань, ніж відповіді. Вона сподівається на хороші поради та підтримку людини. Ну, можливо, вона допоможе тут.

Я втратив свою сім'ю, коли я був 47. Ні, не думають про це, кожен живий і добре. Але я не вітаю додому. Чоловік, діти. Я не маю інших родичів.

Ми приїжджаємо з невеликого районного центру. Не існує інфраструктури, однієї сівалки, і немає належного персоналу. Я завжди був намальований у великих містах, з їх ритмом життя, магазинами, ресторанами, театрами. Але це займає гроші. Де можна отримати дружину алеха?



Piabay знову, діти. Вони повинні бути одягнені, оголені, покласти на ноги. Освіта приймала весь час. Втомився від роботи, ніжності або догляду. Увечері він зайнятий власним бізнесом: телевізором, гаражем. Це найкраще не торкатися його в цей час. Ні, він любив мене, але живе в сільській місцевості - це постійна робота. Немає часу для сортування речей. Неважливо. Гаразд, маленькі речі.

Я вирішив піти в іншу країну. Зробіть гроші, див. світ. Все краще, ніж сидячи в чотири стіни і побачити небо завжди сірий зовні. Я назвав колишнього однокласника, провів зустріч з нею. До Італії до того, що я не знайомий з питанням. Розкажіть, які документи для збору, кількості та всіх.

Я отримав гроші зі сходу. Я отримав трохи від однокласника. Навіть продано деякі цінності. Досить. Тоді була серйозна розмова з чоловіком і дітьми. Дітям зійшло мій бік. Ви можете побачити, що немає інших варіантів. Мій чоловік сильно проти нього. Він сказав, що я знайшов когось там. Не встигнути все робити. І були інші причини.



Але я вже вирішив. І в той момент я не міг бути персуатним. Ліворуч. Перший раз був твердим. Ні, робота була легкою. Я був набагато більш втомився в домашніх умовах. Погода тут краще, а повітря краще. Смачна дешева їжа. Але немає знайомств, базових знань мови та абсолютної невизначеності про майбутнє.

Через рік я зустрів чоловіка. Місцева, але не на всіх багатих чоловіка. Малярка. І що мені сподобалося про нього. Він не стежить за мною. Я не згасився, «Белла!» Ресторан для піци. Це його. Після того, як я переїхав з ним.



Не робіть мене неправильно. Я пропустив теплі стосунки так багато. Не відчуйте себе як слуга у вашому домі. Або варити. Або очищувач. Людина. Жінка любила і цінується.

Я ніколи не сказав чоловіка що-небудь. Я просто відправив гроші, щоб діти могли відчувати себе комфортно. Варто сказати, що так, зв'язавшись з чоловіком на телефоні стає менш поширеним. Спочатку він сказав мені відкрито про це, але потім він заспокоївся. І зламав Діно. Моментарний роман, який потрібно розуміти мої почуття.

Це ще 4 роки. Я зробив достатню кількість грошей. Я дізнався мову. Я багато місцевих фруктів і риб. Я не можу подивитися на паста або піцу. Вишуканий будинок. Шукаю на ці дні зараз, я розумію, що кожен пенні я зробив мої роботи. Час і здоров'я, якщо ви будете. Не кажучи вже про нерви.

Came додому. Або ж, перш за столицю, а потім автобусом на рідне село. Я хочу сказати, що багато змінився, але ні. Деякі ями на дорозі можуть мати тільки більші. Але решта є однаковим краєвидом. Бог благословив його. У мене є 10000 євро. Я ще відносно молодий і повний ідей. Пробити

Р

Але я був тільки розчарований і розчарував. Мій чоловік безглуздий відкрив двері гніту, взяв свої речі і запросив мене говорити. Я не змогла йому. Ні hug, ні поцілунок. Він знайшов себе ще однією жінкою. І я її знав. Увімкніть когось, хто сказав йому про свою справу. І звернув висновки.

Визначено дітей. У місті вже переїхали, жили в гуртожитку і відреагували спокійно. Повинен бути довгостроковим. Наш будинок залишився без ремонту і будь-яких нових меблів. Просто старий хата.

Мій чоловік негайно дав мені гроші, які я відправив. А тепер, серед інших речей, у мене була хороша кількість грошей на руки. Але не про сім'ю. Після короткої розмови я зрозумів, що я ніколи не допущений в будинок. Я забрав мене речі і просто перевернув 180 градусів. Вона пішла в місто.

1 999 р.

Тепер я здаю квартиру, проведіть пенні в день, шукаю роботу. Вона була з дітьми. Вони розуміють все, але вони говорять неохоче. Очевидно, що вони не хочуть говорити про це. Вони кажуть, що це ще краще, але ви можете бачити з очей, це просто слова. Це важко. Я чекаю за кордон.

І що ще може бути жінка, від якого закрива людина відвернулася і навіть діти не хочуть бачити один раз? Я отримав те, що я хотів, але за ціною. Я не хочу зависати. Чому? Я не маю часу. Здавалося б, моя долина.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное