Кар'єра в 38 років прийшла до своїх почуттів і зрозуміла, що вона мріє про дитину і сім'ї

Хочу познайомитися з сім'єю та дітьми. Я провів більшу частину життя. І за весь цей час я не отримав ніякого гідного чоловіка, припускає Людмила. Середня жінка, фінансово захищена, встановлює високий бар для чоловіків, вона відповідає.



До 40 років жінка знає, що вона хоче. Деякі люди одружилися і розлучаються. У той же час вони можуть поєднувати роботи з вихованням дітей, і навіть не думають про те, що вони не мають підтримки. Ситуація Людмила непросто. Вона, здається, є багатою жінкою, але все ж потребує підтримки і боятися віддати дитину без надійного чоловічого плеча.



Я хочу сім'ї і дітей, маю гарну роботу і гідну зарплату. Але я втомився від усього. Тепер я оплачую свою іпотеку, я працюю, і я жахливо самотні. Хочу подружити чоловіка, який не боїться мати дитину, спокійно піти на батьківщину і нічого не турбувати. Але такий чоловік не можна знайти.

р.

Я вже підписалися на кілька сайтів знайомств, а іноді навіть добре. Я знав, що я був соціалізований сином Бабильної маи або препрокурентною людиною, яка потребує жінку на одну ніч. Ми постаралися налаштовувати своїх друзів, але ніхто не міг знайти спільну мову.



Іноді в появі людини я розумію, що я не готовий знизити рівень життя. І коли я знаходжу заможливого чоловіка, він не хоче чути все про дітей. Багато з них вже давно розлучалися і не планують з'єднати своє життя однією жінкою в майбутньому. Чи не існує більш гідних кандидатів у світ, з яким почати сім’ю? ?



Ускладнення не вдається вагітним або не знаходить партнера. Звертаємо вашу увагу на те, що у вас є багато чоловіків, які гідні уваги. У зв'язку з тим, що Людмила вже змогла забезпечити себе, заробити квартиру, вона вважає, що має бути хтось, хто побачить її в розкіш і зможе подбати про спадкоємців.

Десь поганий романтичний, який хоче великий, близькій родині, Lude не підходить. З того, як вона могла досягти чогось у своїй кар’єрі, вона вважає, що чоловік повинен бути однаковим успішним. І чоловіки свого віку, як одружені, так і не цікавляться сімейним життям.



Чим старша людина отримує, тим складніше знайти спільну мову з іншими. Особистість формується, ніхто не хоче протистояти своїм принципам. А потім ви повинні попросити себе, «Що хочу, щоб бути щасливими або бути впевненими в майбутньому?» – тоді, можливо, рішення прийде. Або можливо, Люда буде зустріти чоловіка і дійсно закохатися в любові з ним, незалежно від того, скільки грошей він має в кишені або чи може він годувати свою сім'ю. Життя непередбачувана, і це краса його.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное