Якщо ви хочете зробити ворогів, отримуйте гроші до ваших родичів.

Стародавнє питання: Чи варто запозичувати родичів? З одного боку, ми можемо запропонувати деякі гарантії безпеки. Ви не будете платити за Вас відсотки або попросити Вас сплатити суму, що випереджає час. Але, з іншого боку, проблеми можуть виникати на місці. Особливо якщо хтось хоче сидіти на шиї.



Наш читач Галина знає, що це означає. Ми впевнені, що після інциденту вона навряд чи хоче запозичати гроші з родичів знову. Що відбулося і з якого боку правди, читайте далі в статті.

У той же час моя старша сестра Тоня успішно одружилась і забули про фінансові проблеми. Вона і її чоловік має власний бізнес, заміський будинок, автомобіль і квартиру в центрі міста, який вони здаються.



Тоня - 10 років старше мене, нещодавно виповнилося 45. На жаль, не було дітей. Разом з чоловіком вона часто йде до дитячих будинків, приносить дитячі іграшки і готелі, допомагає фінансово. Може бути вона намагається зробити для того, що вона відсутня.

Моя сестра не забуває батьків. Оплачує за свою громаду і купує ваучери в санаторії. Пара разів вони навіть пішли за кордоном. Я знаю. Не маю дітей.



Що можна сказати про мене? Мій чоловік і я підняю три діти і жити разом у старій двокімнатній квартирі. Життя не цукор, але якось ми керуємо. Мій чоловік є просто золотом, завжди шукаючи деякі робочі місця, щоб ми не повинні врятувати на все. Але іноді це не достатньо.

Минулого року запозичила $1,000 від моєї сестри. Я пообіцяв, що я буду платити за частини і сплатити повну суму в рік. Щомісяця на картці Тоне, все було просто штрафом. Але останнім часом мій чоловік був відкладений на роботу.



Ми повинні платити деякі незручності $ 200. Ми з радістю шукаємо нову роботу, в той час як ми живемо. Звісно, не існує сумніву про борг сестри. На жаль, я думав, що Тоня залишить нас, що гроші, прощення решти заборгованості. У мене є три дітей і вона багата людина.

Але другий день моя сестра згадувала мене, що це було рівно рік, так як ми запозичили гроші. Час повернення всієї суми до кінця. Я був шокований її попитом, тому що вона знає, що ми в неприємності і не маємо грошей.



Якщо я був Тоні, я ніколи не попросив моєї сестри, щоб платити мене назад. Вона живе без заперечення Чи дійсно вона потрібна, що $ 200 прямо зараз? Я не знаю, що робити. Моя людина на своїх нервах кожен день, і діти також хвилюються, що у нас є проблеми.

Це може бути silly, але я жахливо відхилений Tonka. Я не хочу поговорити з нею. Я не думаю, що мій сестра може зробити це!

З редакційного колективу. Якщо ви запозичили гроші, ви повинні сплатити його назад. З повагою, ми не знаємо точно, як фінансова ситуація сестри головного героя Tony. Можливо, вона не має кращого часу і вона дійсно потребує грошей.



Дуже дивний, що родичі можуть запозичати гроші один від одного, але не можуть говорити серце до серця. Ми впевнені, що якщо Галина попросила її сестри, якщо вона могла відкласти її борг трохи, вона не відмовляється від неї. Але вона не зробила це, вона була просто відхилена Тоня. Але вона, по суті, не потрібно дарувати нікому її кров, зароблених за нічого.

Я дивлюся, що ви думаєте, це право в цій ситуації? Відповідайте свою точку зору в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное