Похилий сусід став хворим, я шукав після неї, пішов на їжу, але незабаром дочка прийшла.

«Я живу в селі протягом декількох років, і у мене є похилий сусід, Тітка Галя. Вона славно солодка жінка. Хоча її діти живуть в місті, вони рідко відвідують її бабуся. Жінка стала друзями з сусідом, іноді ввечері вони відвертають чай разом. Недавно, дідусь Галя стала талією, а Оля сіла на сусідні двері з літньою жінкою, доки вона почувалася краще. Дітям жили далеко і потрібна допомога відразу. Хто знає, що сталося, якщо це не для Ольги?



Ельдерлі Сусід: Бабця Дочка Галі нещодавно подарувала їй другу дитину. Вона не могла бачити її маму. Сім'я Бабця рідко відвідала її. Вони також не могли брати стару леді, щоб подивитися після неї, як в місті вони мають невелику квартиру, натовп.



Щодня Бабця Галя назвав мене по паркану. Іноді вона попросила мене піти в аптеку, іноді я попросив її на шляху до магазину, якщо вона потрібна будь-яка з продуктів. У мене є дитина і невелике побутове господарство в домашніх умовах, так що було достатньо, щоб зробити, але я не можу допомогти літніх людей.



Коли мій сусід хворий, я подбаю про неї протягом двох тижнів. Я варила свою їжу в домашніх умовах, очищав її вгору, пішли в аптеку. Він став легким для моєї бабусі, і вона почала спілкуватися з мене більше, щоб розповісти історії з життя, часто попросила мені, як я робив. А дочка і діти відвідали її, вони однакові роки, як мій Ведмідь. Миша запрошувала грати з ним, він був з сусідами протягом декількох годин, а потім він приніс сумний і не сказав слово.

3250Р. 3700Р.

Коли я почав запитати дитину, що було питання, він сказав мені, що мій бабуся збирається полуниця з саду і обробляли її онуки з ягодами, але вона не дала йому ніякого і не запрошувала його до столу. Тоді він пішов додому, коли він побачив, що вся родина почала з'їсти ягоди разом на столі. З тих пір я не допустили Misha, щоб піти в сусідство дітей грати.



Дочка проживала сусідом на тиждень. Тоді вони захопили свиню, вони мали бенкет, мій бабуся не думав, щоб передати мені шматок м'яса. А потім запакував всі готелі в двох великих пакетах і поїхав додому. Дві години після моєї дочки зліва, мій бабуся Галя назвав мене до її будинку. Вона попросила мене піти в магазин і купити вершкове масло з цукром. І я сказав, що мені потрібно попросити дочку, яку щедро лікують ягодами.

Я був втомився, що день і не міг знайти слово. Моя бабуся сердитися і не говорить мені більше. Я не скажу, але я ніколи не був покоївкою. А з якоїсь причини вона вирішила, що це було OK, щоб експлуатувати мене, а не «завдити тебе».



Як часто ми не цінуємо хороше лікування і намагаємося бути хорошими для тих, хто не знає? Бабця Галя не розуміла, що вона була винною, і, ймовірно, ніколи не буде. Тільки коли вона захворювалась знову, вона пам'ятає її сусіда, хто завжди допомогла їй від доброї віри, не за гроші, але ніщо. І тільки коли мама пішли, дочка, яка пристрасна до догляду за містом, буде шкодувати багато років, що вона витратила так мало часу з нею. Уважний для вашої сім'ї і допомоги

Категории

Смотрите также

Новое и интересное