Я пішов купити пральну машину на 10 тис., зануривши на знижку, але в домашніх умовах я знайшов дивовижну річ в пральній машині.

Наш світ стає все більш цинічною. Це можна побачити не тільки безпосередньо від людей, але і від телевізійних шоу, які наводяться нам, коментарі на інтернет-форумах. Будь-який людствоЯ думаю, що я живу себе довго. Кожна людина намагається отримати більш високий рівень життя, навіть над головою інших людей.



Історія, яка сталася останнім часом з нашим читачем, торкається трохи на тему сучасних реалій. Повідомляємо, як повні незнайомці можуть бути Неважливо, в якій країні це сталося. Головне - зрозуміти, скільки можна розраховувати на підтримку інших людей в ці дні. Наша думка, дуже інформативна.

Тема людства Я молодий батько. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Мій син росте як леп. Дружина - молодий і красивий. Ми любимо один одного. Що ще потрібно? Просто здоров'я і більше грошей. І якщо перший (фу-фу) все дрібно, то фінансова частина питання залишає бажати кращого.

Я не можу дізнатися, як. Людина працює як автомобільний драйвер. Плата є шкарпеткою, я не знаю, що номери, але він, безумовно, не тракінг в мільйони там. Його дружину на фермі на рік. Я постійно чую її приготування, гучно шліфуючи дріт на балконі, де змивається одяг. Вона багато прання, повірте мене.

192195

Це його. І люди живуть нормально. Діти повні, одягнені. Щось, звичайно, вони керують придбанням в другій руки. Вони приймають щось нове. Але я особисто думаю, що це добре. Я не можу це зробити. Я молодий спеціаліст. Зарплата середня в місті, але з перспективами. Моя дружина працювала до лікарні, ми врятували гроші. Але з народженням сина, все змінилося.

Гроші завжди короткі. Вам необхідно купити медикаменти, підгузки, спеціальну їжу знову. Я припинив кав'ярню, взяв термос і пару сендвічів для роботи. П'ятниця тепер просто регулярний тиждень, що протікає у вихідні дні. Складний. А потім мийка машина нарешті зламалася.

Не буде ремонтувати. Гроші на роботу і заміну двигуна будуть коштувати трохи менше нового пристрою. У мене немає. Ніщо робити, я повинен піти в інтернет. Ось де я знайшов правильний варіант. Але ціна прикусу. Десять тисяч. Ви знаєте, це багато грошей. Так я вирішив спонтану. Покупка на знижку вже на місці.



Я знаю, що це не те, що робити, але коли ваш сімейний бюджет на ставці, ви не збираєтеся, щоб отримати це далеко. Крім того, оголошення зазначено, що машина нова, продається в зв'язку з переміщенням. Може бути, ситуація легше для людей, вони будуть відповідати.

Дверцята була відкрита людиною мого віку. Квартира являє собою мез, але ви можете побачити, що через стильно викладені речі. Очі були спокійними, але сині кола нижче зазначеного внутрішнього натягу і втоми. Я навіть рум'яна з шубою. Я сказав, що я хотів би купити автомобіль, як погодився в листуванні. Але є одна річ. Я не перекинувся, я збираю машину для себе. Ви не можете відмовитися від цього. Дитина народжувалася і виникають проблеми. Скоро, так що зараз і без зайвих рухів я можу тільки дати 8 тис. Немає більше. Тексти пісень, а це означає: Я шкода, людина, я бачу його.

Через десять секунд продавець відповів. Я гадаю вам, що не думав про мої слова в цей час, але факт мого прибуття. Я знаю, що його думки були бродити далеко за цей номер. Він погодився, повертався і запитав, хто допоможе мені отримати пральну машину до автомобіля. Тепер мій поворот, щоб повісити.



Після 5 хвилин, ми два, без рукавичок, ременів та завантажувальних стрічок, манжети і wobbling, перлової важкої машини для мене в машині. Я вже дав гроші і був щасливий удачі. Не тільки вони продають знижку, але вони також допомогли завантажити його. Є люди. Я, нарешті, дав мені руку, щоб сказати прощасливу і запропонувати, щоб зустрітися десь в майбутньому, але відповідь не була. "Ми залишаємося назавжди." І швидко, але чесна посмішка.

Коли я отримав додому, перше, що я вирішив зробити це випробування обладнання. Не знаю, що я маю ніяких поганих думок, але щось не нове. Можливо, це працює, але є мінімальні «ягни». Спочатку він відкрив барабан. Я виглядав всередині і бачив деякі барвисті шматки паперу.



Увімкніть, що вони були мої "папери". Еа, yeah, 8,000 вічно. Я навіть оцінив, як ламаються і боби вони є. Я витягував гроші з моєї передньої кишені. Це просто сталося. Так продавець не врахував їх. Подарував мені в подарунок. Автомобіль перевернув і працював досить весело. Це гріх на скарзі. І дав, що це безкоштовно, так багато.

Чоловік не відповів на мої дзвінки. Я знаю для себе, що я мав намір. Це свого роду, щоб піти і подякувати йому. Але я вдячний йому. Не менше релаксу в житті. В короткий час я зробив свої висновки. Ми будемо зберігати трохи грошей на нову пральну машину. З гарантією і все. Я даю це до вас.



Моє сусідство активний. На балконі висить пральня. І знову. Почуття цього обряду. Я підозрюю, що вони не будуть довго. Так чому б не залишити мій "новий придбаний" автомобіль? Настає в руки. Тексти пісень, а це означає: І це те, що вам потрібно, щоб зробити це важке навантаження набагато ближче, ніж я зробив у моєму випадку. Доброго дня! Ось мій кредо тепер.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное