Поблизу тролейбусу зупинили зовнішній автомобіль, водій запропонував їздити, але я відмовився.

Сучасні жінки довго вірили, що знаменитості Це може призвести до чогось доброго. Ми живемо в турбулентному часі. Більше і більше людей воліють шукати другу половинку в Інтернеті. Чи є винятки до кожного правила?



Ми отримали лист від наших читачів. Вона поділилася з нами своєю любовною історією, настилаючи віру в істинне щире почуття. Натхнувшись, ми повинні поділитися з вами.

У цей день я не мав ідеї, що мій життя назавжди змінився. Я стояв на зупинці автобуса і намагалася на автобусі. Тут було багато людей, було дощ, і там був сильний вітер. Попри те, що чорну іноземну машину припинив мене. Водій відкрив вікно і сказав: «Дівчина, сидіти, даю вам їздити!»



Я був славним. Але був ранок, там були люди поруч, і я виховав. Звісно, я повернув пропозицію і поїхав до університету тролейбусом, який просто прибув до зупинки.

Наступний ранок, історія повторюється самому. Я відмовився допомогти знову, але тепер принаймні отримав більший погляд на таємничий незнайомець. Він вийшов, щоб бути чоловічою молодою людиною 30 років в появі. Він був добре одягнений і завжди посміхався на мене. Як не турбувати? Я знаю знайомства по вулиці не закінчується.



Але через кілька днів цей чоловік чекав мене прямо на зупинці автобуса, цей раз без автомобіля: Привіт! Я бачу, якщо я злякаю тебе. Я дуже хотів, щоб допомогти вам, я дуже сподобалося вам. Якщо ви не розумієте, я можу приєднатися до вас в мікроавтобусі або тролейбусі? Моє ім'я Misha, до речі.

Звичайно, я був скептиком цієї пропозиції, але з якоїсь причини я погодився. І пішов. Я був так збудженим і веселим. Михаїл прийшов до зупинки протягом декількох днів. Потім ми обмінялися телефонами і почали говорити.

Виявилося, що мій новий друг 31 років, він 10 років старше мене. Я не вірю, що я хотів би такого чоловіка. Я ніколи не був хлопцем. Я завжди думав я...



Але Міша думав по-різному: «Чи сліпих людей навколо тебе, бо ти справжня краса!» Коли університет дізнався, що я спілкувався з старшим чоловіком, вони почали ходити про мене. Як я з ним за гроші, і він тільки хоче від мене. Я не вірю, що це не намагалось довести всіх. Просто плаваючи з потоком.

1 990 Р

Михайло фактично мав гроші. Він є кондитерським кухарем і працює власним хлібопекарським. Він часто взяв мене на це місце і дав мені свіжі торти. Я відмовився від будь-яких подарунків, крім квітів. Для мого дня народження я запитав книгу, немає ювелірних виробів, немає телефонів! Подруги сміхалися на мене, сказав, що я забрав багату тату. І я захопив слух.

Коли ми починали знайомство з реальною сім'єю, вони не були щасливими. Миша запропонувала мені, батьки заспокоїлися. Починав жити разом, закінчив університет і отримав вагітну.



Через кілька років бізнес Міша увійшов до кризового періоду. Він був майже банкрутом і необхідні гроші. Я продаю квартиру я нещодавно отримав від мого бабуся. «Чи забереш гроші і залишить тебе з дитиною». І тоді вона знову знаходить молоду дівчину!

Але я не слухав їх і зробив, як мій сердець. Батьки завжди будуть бачити те, що вони хочуть бачити. Звісно, я сказав чоловіка все. Він захопив мене і cried. У той момент я зрозумів, скільки я любив цей чоловік.



Кошти від продажу квартири врятували пекарні Misha. Я знову вагітна. Я задаю, що я можу бути щасливим, без того, що долюсне знайомство по вулиці.

Після читання таких торкнень, душа стає дуже теплою. На її прикладі, Надія доводить, як важливо, щоб слухати свій внутрішній голос і не слідувати за кермом інших людей. Не дивно, що Людина – це мил щастя.

Я сподіваюся, що ця історія надихає вас на власні досягнення!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное