Для акторки Лідія Смірнова, коли вона була в евакуації, почала доглядати за двома благородними чоловіками, вона не могла вибрати.

Про те, як жінка вибирає чоловіка. Більшість цих джерел мало підключення. теорія та реальне життяй Основна помилка вже в самому питанні. Ми не на ринку, де можна вибрати фрукти або овочі. Чим відрізняється життя.

Коли я думаю про ті якості, які ми звертаємо увагу на те, що ми зустрінемося, одна стара історія приходить до думки:

Багато років тому, Лідія Смірнова, одна з найбільш чарівних радянських акторів, була евакуйована в Алмати разом з іншими кіноіндустріями. У цей час краса подбали багато. Тим не менш, вона особливо сподобалося два: Фрідріх ЕрмлерА талановитий режисер і сценарист, Володимир РапопортПодарований оператор. Молода людина ненависно любила дівчину. Вона бродилася між ними і не могла з'ясувати, хто любить більше і хто повинен дати їй руку і серце.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація Ігоря Єфімова (@igefimof)



В цей час Смірнова жив з другом Верою Марецькою в гуртожитку. Через війну нічого не було. Дівчинці робили кору мінімальним. Але ковалії Ліди були забезпечені спеціальними раціонами. Вони включили багато речей, але, можливо, найцінніші були п'ятдесяти яєць. Після прийому раціонів Фрідріх ран в двері дівчинки.й Він мав дві м'які яйця в руках. Чоловік хоче порадувати леді серця і її другу.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Лідія (@lidonchik)



Через кілька хвилин, оператор Рапопорт прийшов в приміщення спокійно. Він перетягував всі його. пів мисливствой Після цього інциденту, Вера Марецька запрошувала Смірнов, чи все ще не мала сумнівів. Лідія вибрала Володимира і не шкодував її вибору, бо цей чоловік був з нею навіть у найскладніших випадках.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація Георгія Вітсина (@georgyvitsin)



Найлегшим способом є оцінка дій людини, не їх слів. Багато людей дуже солодкі. Тим не менш, коли вони розуміють на певній стадії життя, яка обіцяє не здійснюватися. Не довіряйте людей, які говорять багато, сміятися або навіть є душею компанії.



Всі ці чоловіки, які постійно привертають увагу з голосними висловлюваннями, сарктичними жартами і клоуном, не варто вашої уваги. На жаль, більшість з них повністю ненадійна і високо нарцистичнай



Чим краще виглядати тим, хто тримати тихий і зробитиПоцілунки і падати з компліментами. Я знаю, що всі ми почули щось гарне про себе. Але навіть якщо людина говорить про це, не гарантує, що він стане хорошим партнером. Він може бути чесною, але його головна мета буде отримати щось вигідно для себе.



Дуже важливо. Тестий Вам потрібно знати людину краще, дати йому і себе можливість показати себе. Вам необхідно ознайомитися з вашим майбутнім партнером в різних обставинах і з різними людьми. Це необхідно, тому що з вами ця людина може бути дуже різним, ніж в звичайному житті. Якщо ви побачите презентацію. Чи буде ви готові до цього?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное