За два тижні до народження дитини, чоловік побігає

Що робити, якщо ваш найкращий друг і життєвий партнер залишає за собою вирішальний час? Єлизавета ніколи не думала, що чоловік після пологів і народження довгоочікуваної першої дитини, нарешті, залишить сім'ю. По-перше, вони з'єдналися не тільки спільним життям і взаємовідносинами, але й спільною історією, яка тривала понад 10 років.



На додаток до сім'ї Єлизавета дуже рада почути новини про її вагітність. Вона і Артур вже 4 роки захочила дитину, і тепер з'явилася точка повороту. Але Єлизавета не підозрювала, що новина майбутнього доповнення стане точкою повороту в кожному сенсі.

Чим ближче дата появи нового члена сім'ї, тим частіше вона помітила дивну поведінку чоловіка. У своїх діалогах, слова, які походять через те, що любов може призвести до того, що Артур побоився. Єлизавета не переживала нічого подібного, але дивні ознаки на частину свого чоловіка викликали ідею, що його слова були заземлені. Вона не мала вибору, але для комфорту себе з надії, що це був лише такий період.

03039, Україна

Коли дитина активно лікувала і пристойна вага нагадувала про неймовірний зовнішній вигляд, вона стала очевидною, що Артур більше не любить Єлизавету. У середині аргументу він сказав, що він хотів залишити. Коли пара отримала холод, Артур сказав, що йому потрібно бути поодинці. Так він впакує свої речі сьогодні і підійде до матері.

до Після того, як дитина народжується, я прийде до вас, він заспокоїв Єлизавету, але не було визначення або впевненість у голосі.



Через тиждень з'явився прекрасний здоровий хлопчик. Єлизавета назвав його Віктором, переможцем. Після того, щоб її народження сина залишалася найяскравішим моментом в її житті і символічною перемогою над усіма супротивниками. Навіть якщо його зовнішній вигляд був початком його відносин з Артуром.

Як вона думала, Артур ніколи не прийшов назад. Як він сказав пізніше на телефоні, життя набагато простіше для нього. Тим не менш, вони продовжували спілкуватися. Артур обіцяє допомогти фінансово, і Єлизавета погодилися прийняти свою допомогу. Правда, навіть найпростіший дружній зв'язок на телефоні зумовили страждання Єлизавети.



Пілінги Що таке неправильно? Чому він перестав любити її? Поки всі ці 11 років вони були дрібними. Вони постійно працювали над взаємовідносинами і підтримують один одному прагнення. Вона спробувала бути кращим другом і залишатися великим коханцем. І вона думала, що вона робила. І тепер вона потребує Артур більше, ніж коли-небудь. Його син потребує!



Після того, як Єлизавета не могла стояти і набрати номер Артура.

Привіт?

- Гей! Я хотів сказати, що ми не повинні спілкуватися більше - Єлизавета ледь розуміла, що вона була говорячи від досвіду. Я не хочу відвідати сина або щось, як це. Я просто не можу поговорити з вами і почуйте голос і знаю, що ви шукаєте без мене. Дуже болить. Тому я запитаю вас, щоб зв'язатися з нами якомога простіше і не відхилявся від зайвої уваги.

Коли вона вішала, Єлизавета може ледь дихати сльозами. Вони потопили її червоні щіки і впали на розтягнуту вітражну сорочку. Я чую кричу з капели. Єлизавета отримала від дивана, швидко загубила її сльози і підійшов трохи Вітаю. Я забрав його і спробував підгузник, не теплим.



П'яти - Що ви лікуєте про? - Вона просить малюка торкнутися. - Ви хочете їсти? Я живу тебе зараз і ви будете добре. Так, це божевільна.

Чоловік після пологів – Як можна новини дитини привести до бажання розбити стосунки? Чи можливо, що Артур бажає повернутися до сім’ї? Якщо це сталося, варто це зробити?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное