Подруга скористалася чоловічою парфумерією протягом 30 років, дав мені пляшку, яка буквально збиває дах.

Я купив чоловічі парфуми на продаж - життя кардинально змінився! Світ змінюється і мода для ароматів також змінюється. Не варто здивувати, що чоловіки парфуми Вони можуть стояти на полиці жінки у ванній кімнаті, або коли чоловік і дружина використовують однакову пляшку парфумів.

Сьогодні видання. "Сайт" Повідомляємо вас про те, які цілі жінки використовують чоловікТакож пропонує вибір класичних запахів. Не занурюючи парфуми цукру, але благородні аромати!

990 Р

Чоловічі парфуми Вибір жінок чоловік Психологи пояснюють: «Вибір аромату починається в голові з проханням шукати нові відчуття». А також зміцнити певні якості персонажа і в кінцевому підсумку стають більш гармонійними і щасливими, якщо ви занурилися в цю тему.

Тепер чоловіки можуть використовувати парфуми з нотами ванілі або троянди (наприклад, в Туреччині це не рідкість), а жінки вибирають ноти шкіри або дерева. Це те, як чоловіки вирівняли свій зв'язок з їх внутрішньої жінкою і жінками з їх чоловіком. Представники чесного сексу з такими ароматами відчувають більш захищений, сильний і рішучий, а іноді такі якості дуже корисні.

Нижче наведено вибір смаків, які можна використовувати як для чоловіків, так і жінок.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано ETIB PARFUM YOUNG (@etib_molodechno)



Ма Філіп Чорний - це дійсно розкішний аромат! Його спокусив і таємничий звук зачаровує з перших секунд знайомства. Оливкова піраміда аромату - це елегантна суміш чуттєвого, насиченого, пряного квіткового букета. З мусовим відтінком і багатими спеціями.

Перші в ньому починають переморожування чорної смородини, соковитого червоного яблука, ніжних ананасів і бергамота. Після того, як цей квартет долучився з чудовими відтінками берези, жасмину, деревних патрубок і витонченою червоною трояндою.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація Ma Philip Russia (@maphilip_russia)



Вишневий Том Форд Цей аромат називається одним з кращих. парфумерія вишневий запах. Ось чому! Загублена вишня з Тома Форда, вишня передається практично у всіх його штатах: свіжа ягода (смажена і кисло-солодка), варення з неї (солодка, глянцева, має консистенцію сиропу), а завдяки пряним і деревним відтінкам ми можемо навіть відчути мигдальний запах вишневого насіння. Це майже все, щоб сказати про запах.

Цей стильний східний аромат тепер однаково продається чоловіків і жінок по всьому світу!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Fragrance Shots (@we_love_fragrances)



І хоча назва парфуму має слово чоловіка, ці парфуми чудово звучать на чоловіків і жінок!

Він має красиву троянду в прянощах, а деревні ноти і мускус не соло, але акуратно каркас. Я дуже люблю в цьому ароматі, як ноти імбиру, дерева і сенсу звуку. Неймовірно елегантний і вишуканий аромат! Я пішов працювати в ній, ніхто не зрозумів, що це було шемалей

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Mun_Perfume (@tiem.nha.mun)



Hyde Park Hugh Parsons є дуже незвичайним ароматом. Слова важко описати, але я спробую. Уявіть великий зелений оазис, прихований в самому серці Нойсії Лондона. У цьому невеликому зеленому острові ви можете втекти з повсякденного хустка і бюстлі автомобілів. Має безліч квітів, особливо троянд, вирощують самі незвичайні рослини, в тому числі і фіги і бергамот. І звичайно кущі смородини, де без них!

І це Hyde Park дійсно існує. І він надихнув англійський бренд Hugh Parsons, щоб створити аромат, який передасть відчуття істоти в такому місці. Damascus rose і jasmine з свіжий figs представлені в поєднанні з патчулі, ялинкою, оксамитовим і кремовим мускусом.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Кріс Коон (@thcentarchives)



Цей аромат сподобається всім любителям подорожі і морем. Егейське море, яке миє материкової Греції та Туреччини, а також їхні численні острови.

Відчуває трав'яну свіжість в поєднанні з солоною морською бринзою. М'який, злегка пряний, хутро. Ви вже на грецькому узбережжі. Дивовижна красуня!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Sharing Parfum Ori (@sharingparfumori)



Троянди на льоду Кілян Я думаю, що це ідеальний. Більше, не менше! Троянди на льоді - вишукані, витончені, відмінно збалансовані і доречні для будь-якого випадку. Компоненти в ньому є чутним і всім окремо, а синором соковитим хором. Повітря, повітряна і не холодна.

У верхніх нотах можна відчути огірок і ялівцю ягід. Серце аромату: лайма і троянда, вдало поєднується з мушком.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Tan Loi (@david_nguyen12)



До мене аромати Джо Малоне синонімні з легкості, простотою і деякими видами чистоти. Лім Базилік звучить, як sip з домашньої лимонад без цукру, стьобує спрагу, охолоджує тіло. У ній м'які ноти базиліка, ветівера, ірисів і бузків, змішування, створення чогось магічного!

Це ідеальний баланс цитрусової свіжості та зеленої терпкості. Ранок до дачі дня сповнена теплоти. Відкривається прямо. Звуки стабільні, без сюрпризів. Випробувано протягом років.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація б (@aromatic.sweet)



Я також раджу дізнатися, які аромати чоловічого парфуму найбільше люблять жінок. Жіночий погляд!



Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано пам'ятіFloreviews (@memoryfloreviews)



Чоловічі парфуми досить благородні, без всіх цих ванільно-солодових ароматів і слив, які іноді навіть робить вас нудотним. Можливо, цей фактор також викликає жінок, щоб зробити вибір на користь звичайних чоловіків духів.

Варто відзначити, що той же запах на жінці і чоловік буде по-різномуй Наприклад, гострий Bel Ami Hermès, який на чоловіка відчуває плекс диму з вогню, шкіри і спецій, на жінці буде відчуватися як сушені чорносливи на сонці з тонкими нотками шкіри.

Навіть якщо пара використовує однакові парфуми, його можна визначити тільки з дуже досвідченим парфумом носа.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное